Iškvietimų ir gelbėjimo darbų rajone daugėja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šią savaitę mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai ieškojo dingusio devyniolikmečio Simono Klemenio ir padėjo socialiniams darbuotojams.

Paieškos – be rezultatų

Pirmąsias tris šios savaitės dienas tiek sediškiai, tiek mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai bei telšiškiai narai vykdė paieškos darbus Varduvos upėje, kur buvo ieškoma lapkričio pirmąją dingusio devyniolikmečio vaikino. Visos paieškos vandens telkiniuose baigėsi be rezultatų.
Gelbėtojams du kartus teko vykti į Taikos gatvės 28-ąjį namą – čia reikėjo pagalbos socialinei darbuotojai. Antradienį pareigūnai padėjo užnešti į penktąjį aukštą aštuoniasdešimtmetę ligonę, trečiadienį kėlė tą pačią ligonę, iškritusią iš lovos.

Stengiasi padėti žmogui

„Nors tenka atlikti įvairius gelbėjimo darbus, tarp kurių daugiausia – pagalba policijai ir medikams, visada pirmiausia aiškinamės, ar situacija kelia grėsmę žmogaus sveikatai ar gyvybei. Atsisakėme tokių darbų kaip širšių lizdo nukėlimas (šiemet tokių nebuvo nė vieno) ir panašiai“, – sakė Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams gelbėjimo darbų šiemet gerokai padaugėjo – jeigu pernai iki pusės lapkričio buvo atlikti 88 tokie darbai, tai šiemet šis skaičius pasiekė 136.

One Reply to “Iškvietimų ir gelbėjimo darbų rajone daugėja”

  1. sunkus parašė:

    alinantis gelbetoju ir policijos darbas.jie lyg padeda vieni kitiems-tarsi viena komanda.tikime,kad vistik su doru zmoniu pagalba vaikina suras.o zmones tegu neragina,nelipa ant kulnu ir neklaidina visokie apsisaukeliai exstrasensai.yra ju ir tikru,bet ne Lietuvoj.o visiems pareigunams stiprybes sunkiame darbe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*