Išmaniosios technologijos padeda sekti savo sveikatos būklę

Nors gydytojai ir kartoja, kad daugelį ligų atpažinti ir pažaboti galima laiku tinkamai reaguojant į pirmus simptomus, tačiau tai daro tik nedaugelis. Anot specialistų, reikia įsiklausyti į organizmo siunčiamus signalus, taip pat stebėti jo reakciją į fizinį krūvį.

Atveria unikalias sveikatinimo galimybes

VšĮ „Išmanioji sveikatos akademija“ vadovė Loreta Majauskienė primena: „Širdis – svarbiausias žmogaus vidaus organas, kurio veiklą reikia sekti nuolat. Tai galima padaryti reguliariai lankantis pas gydytojus, atliekant tyrimus, taip pat užtikrinant aktyvumą, kas gerina kraujotaką ir prisideda prie širdies ilgaamžiškumo“.
Anot L. Majauskienės, svarbu ne tik žinoti ligų pavadinimus ir rekomendacijas kaip jomis nesusirgti, simptomus, kaip juos atpažinti, tačiau ir pakankamai laiko skirti judėjimui, užtikrinti aktyvumą, sveikai maitintis ir žinoti būdus, kaip sekti savo sveikatos progresą.
„Išmaniosios dėvimosios technologijos, tokios kaip išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai, atveria unikalias sveikatinimo galimybes, leidžia sąmoningai ir savarankiškai rūpintis savo sveikata, stebėti organizmo reakciją į fizinį krūvį. Tai padeda sekti iki kokios ribos galime pakelti pulsą ir kaip į krūvį reaguoja mūsų širdis. Labai svarbu, kad asmeninio krūvio ribų neperžengtume ir neperkrautume savo širdies. Tai atlieka ir motyvatoriaus, ir gyvenimo būdo vadovo vaidmenį“, – sako Akademijos vadovė.

Dėmesys – technologiniams privalumams

Vis daugiau žmonių renkasi išmaniąsias apyrankes, jie ypatingą dėmesį skiria naujausiems technologiniams privalumams. Tai – galimybė sekti ne tik pulsą, bet ir kraujo spaudimą.
„Tiek išmaniąją apyrankę įsigyjantiems pirmą kartą, tiek keičiantiems į pažangesnę rekomenduojame apyrankę su elektrokardiografiniais jutikliais. Tai leidžia patikrinti širdies ritmą bet kur per 30 sekundžių be kraujospūdžio aparato ir išmaniojo telefono, o rezultatai atvaizduojami pačiame apyrankės ekrane.
Pirmaujančio Kinijos gamintojo „DT NO.1“ apyrankė „DT58“ vasario mėnesį buvo pristatyta technologijų parodoje „Mobile World Congress“ (MWC) Barselonoje, kur sulaukė daug dėmesio ir yra viena populiariausių pasaulyje“, – sako išmaniaisiais įrenginiais Lietuvoje prekiaujančios UAB „Euraz“ produktų grupės vadovas Gediminas Bieliauskas.
Šiuo metu rinkoje nėra jokio panašaus prietaiso, kuriame rezultatai būtų atvaizduojami iš karto ir kuris būtų toks nedidelis.
Ar viskas su širdimi tikrinimo momentu gerai parodo žaliai, geltonai ir raudonai įsižiebiantis „DT58“ ekranas.

Parengta pagal ryšių su visuomene agentūros „Promo Service“ pranešimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto