Išrinkta nauja jaunimo reikalų taryba

Gėlių sodinimo akcija „Nuo močiutės palangės“ – viena iš Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių įgyvendintų iniciatyvų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Baigiasi 2019–2021 metų Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos kadencija.
Per du rinkimo turus ne tik išrinkti nauji jos nariai, bet ir aptarti reikalai dėl lapkričio mėnesį planuojamos tradicinės jaunimo konferencijos. Ši konferencija buvusiai tarybai bus savotiška jos veiklos užsklanda, o naujajai – startas.

Koronaviruso pandemija pakoregavo ir Savivaldybės jaunimo tarybos rinkimus. Įprastai nauji nariai slapto balsavimo būdu būdavo išrenkami per vieną kartą.
Šį sykį dalis moksleivių, iš anksto norėjusių kandidatuoti, dėl ligų savo planus pakeitė.
Todėl spalio 7 dieną vykusių rinkimų metu buvo išrinkti 5 jaunimo reikalų tarybos nariai, spalio 14 dieną – šeštoji narė.
Savo kandidatūras galima išsikelti patiems arba vieną ar kitą moksleivį kandidatu gali iškelti organizacijos. Prieš balsavimus buvo skaitomi organizacijų atstovų rekomendaciniai laiškai apie jų siūlomus jaunuolius.
Kandidatai taip pat sakė kalbas, argumentavo, kodėl nori dalyvauti tarybos veikloje, išdėstė savo požiūrį apie tai, su kokiomis problemomis susiduria mūsų miesto ir rajono jaunimas, kaip būtų galima suaktyvinti jo gyvenimą.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video