Išvykoje – šeštoji futbolininkų pergalė

Maker Marial Maker (balta apranga) per devynerias rungtynes mažeikiškių ekipoje pasižymėjo trimis pelnytais įvarčiais. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate „FK Atmosfera“ iškovojo šeštąją pergalę. Mūsų ekipa svečiavosi Gargžduose ir privertė pasiduoti vietos „FK Banga B“ futbolininkus.

Mažeikiškiai į priekį išsiveržė jau trečiąją rungtynių minutę – po Gabrieliaus Domkaus taiklaus smūgio. Dar pirmajame kėlinyje jie padvigubino persvarą – per pridėtas šio kėlinio minutes pasižymėjo Maker Marial Maker.
Antrojo kėlinio kova buvo permaininga. Ji dar labiau įkaito, kai, likus penkiolikai minučių iki rungtynių pabaigos, gargždiškiai pelnė įvartį. Mažeikiškiai atsilaikė ir šventė pergalę rezultatu 2:1. Vis dėlto, patirta ir nuostolių – per teisėjo pridėtą laiką Rokas Gecevičius dėl jam parodytos antros geltonos kortelės buvo priverstas palikti aikštę, dar vieną raudoną kortelę po rungtynių dėl ginčų su teisėju prieš save pamatė Denisas Stankus. Abu šie žaidėjai privalės praleisti vienas artimiausias rungtynes.
„Rungtyniauti buvo sunku – tvyrojo karštis, žaidėme ant dirbtinės dangos, nors šiuo metu treniruojamės ant natūralios vejos. Žaidėme geriau, turėjome progų, tačiau ir varžovai neapsiribojo vien gynyba – vartininkas Arnoldas Kaupys jau pirmajame kėlinyje kelis kartus mus gelbėjo nuo įvarčių. Išnaudoję bent kelias progas, galėjome varžybas ramiai užbaigti, tačiau patys praleidome įvartį, rungtynės tapo nervingos. Vis dėlto iškovota pergalė, pelnyti trys taškai, ir tuo galime džiaugtis“, – žaidimą komentavo komandos treneris Evaldas Razulis.
Po šios pergalės „FK Atmosfera“, turėdama 19 taškų, žengia šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. Sekmadienį mūsų ekipos laukia paskutinis pirmojo rato susitikimas, vyksiantis namuose. Mažeikiškiai priims vienu tašku daugiau turintį ir penktoje vietoje esantį Kazlų Rūdos „Šilą“.