Įtarimų dėl Mažeikiuose sulaikytų turto prievartautojų daugėja

Įtariamųjų namuose rastos medžiagos perduotos ekspertizei. Nuotrauka iš policijos archyvo

Asmenims, sulaikytiems už turto prievartavimą, teisinių problemų padaugėjo – policija jų namuose aptiko galimai narkotinių medžiagų.
Ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai mano, kad nukentėjusiųjų nuo šių asmenų gali būti ir daugiau, todėl prašo jų atsiliepti.

Sulaikė ilgesniam laikui

Praėjusį penktadienį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto prievartavimo. „Santarvė“ jau rašė, kad 25-erių metų vaikinas ketvirtadienio vakarą policijai pranešė, jog jį užpuolė šeši asmenys, sumušė ir jėga privertė parašyti skolos vekselį.
Kaip informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, nukentėjusiojo nurodytas automobilis buvo pastebėtas Mažeikių mieste budėjusių policijos ekipažų. Jį sustabdžius, užpuolikų auka buvo išlaisvinta.
Dėl šio nusikaltimo buvo sulaikyti ir į areštinę uždaryti 34-erių ir 39-ejų metų mažeikiškiai bei 22-ejų metų Šeduvos gyventojas. Jaunesnis mažeikiškis suimtas dviem mėnesiams, šeduviškis – dešimčiai dienų, o vyriausiajam sulaikytajam buvo skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
Telšių AVPK kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai,  atliekantys ikiteisminį tyrimą, turi duomenų, kad nuo sulaikytų asmenų galėjo nukentėti ir daugiau piliečių, todėl ragina apie tai informuoti policiją telefonu (8 444) 60 343 arba bendruoju pagalbos centro telefonu 112.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Įtarimų dėl Mažeikiuose sulaikytų turto prievartautojų daugėja”

 1. >Linas parašė:

  Labai išsami ir teisinga nuomonė.jei ne kelios gramatinės klaidos,kurios esmės nekeičia,būtų +10 komentaras.Beje,mažiausiai 20 tamstos paminėtų veikėjų jį perskaitė.

 2. Edvardas parašė:

  Mazeikiuose svente, gatvese pasirode policijos automobilis.

 3. Aš turiu svajone būti teisininku parašė:

  Kol neįrodyta žmonių kaltė, pagal LT įstatus berods negalima viešinti jų pavardžių. Kai bus įrodyta jų kaltė Teisme, tada bus ir pavardės.

 4. o parašė:

  kodėl nepaviešinat pavardžių tų banditų

 5. Linas parašė:

  Eikit nahuijh gaidziai pyderei patys jus vaplei kur stumet

 6. Zbignev parašė:

  Gangster paradise :DDDD

 7. bitner parašė:

  Ilgokai ir taip laisvėje užsilaikė, seniai laikas buvo pridaryti

 8. Teisybe bus parašė:

  Už grotų sučiaras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto