Įvaizdžio kūrimo darbo grupė – apie miesto tvarkymą

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Antradienį posėdžiavo Savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupė. Diskutuota dėl miesto parko ir parkelių sutvarkymo galimybių. Išklausytos informacijos dėl viešųjų erdvių ir miesto gatvių (žiedinių sankryžų) apsodinimo gėlėmis bei pritarta jaunimo iniciatyvai piešiniais išmarginti betoninę sieną, esančią Vilties gatvėje. Įvaizdžio kūrimo darbo grupė sutiko, kad Mažeikių senamiestyje atminimo lenta būtų įamžintas generolo Povilo Plechavičiaus atminimas.

Savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupės nariai diskutavo apie miesto žiedinių sankryžų apželdinimą. Jau anksčiau buvo nuspręsta tokių sankryžų centre pasodinti rožinių šluotelinių hortenzijų, komponuojant jas su kitais augalais, gėlėmis. Šiuo metu vyksta augalų ir sodinimo viešieji pirkimai.

Planuojama apsodinti žiedines sankryžas: prie prekybos centro „MOKI VEŽI“ Skuodo ir Algirdo gatvėse, Algirdo gatvėje prie naujojo viaduko ir Pavenčių gatvėje. Pagal atliktus preliminarius skaičiavimus, vienos žiedinės sankryžos apželdinimas gali kainuoti maždaug nuo 280 iki 460 eurų.

Prie šių žiedinių sankryžų apželdinimo ketina prisidėti ir kai kurie mažeikiškiai verslininkai.

Įvaizdžio kūrimo darbo grupė aptarė ir galimybes atnaujinti stendus prie įvažiavimų į Mažeikių miestą, įrengti priėjimus prie jų, teritoriją apsodinti augalais.
Šiuo metu vis dar mieste žydinčias pavasarines gėles vasarinėmis planuojama pradėti keisti nuo birželio 6-osios.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Įvaizdžio kūrimo darbo grupė – apie miesto tvarkymą”

 1. parašė:

  Įvaizdis geras dalykas, bet reikėtų viduje visiems mažeikiečiams kultūriškai pasipuošti…Pastebėjimas vienas: kaimietis atkakliai išoriškai ruošiasi, puošiasi, prabangūs automobiliai, namai, o su makaule vistiek negerai, debilizmas aplamai :)

 2. Anonimas parašė:

  Labai norėčiau, kad ši miesto įvaizdžio kūrimo grupė nugriautų tą miesto didžiausią gėdą Laisvės gatvėje. 30 metų tai padaryti nesugeba nė viena miesto valdžia. Gal tai grupei pavyktų?

 3. tinginiui parašė:

  nueik ir nuvalyk, o ne kompą kaitink, tinginį

 4. Ponai valdžiažmogiai parašė:

  Prašom nusiųsti komunalininkus nuvalyti išterliotas Karių kapinių paminklo sienas. Svastikos tikrai keistai atrodė svečiams iš užsienio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto