Jauni vyrukai įkliuvo su „žole“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę pareigūnai sulaikė du anksčiau į policijos akiratį nepatekusius mažeikiškius, turinčius galimai narkotinės medžiagos.
Penktadienį apie pusę dešimtos vakaro Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnų ekipažas Pikeliuose sustabdė automobilį „Opel Astra“. Pareigūnai nustatė, kad 31-erių metų vairuotojas neturi teisės vairuoti. Tęsiant mašinos apžiūrą automobilio salone rasta kuprinė, kurioje buvo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos.
Šeštadienį apie pusę dviejų nakties į Mažeikių rajono policijos komisariatą buvo pristatytas 21-erių metų vaikinas. Atliekant jo daiktų apžiūrą, kelnių kišenėje rastas popieriaus paketėlis, kurio viduje buvo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos.
Abu įtariamieji buvo sulaikyti, jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Medžiaga perduota ekspertams, kurie nustatys tikslią jos kilmę ir kiekį. Nuo kiekio priklausys ir bausmės dydis: jeigu kiekis nedidelis, tai įvardijama kaip baudžiamasis nusižengimas, už kurį gresia bausmė nuo viešųjų darbų iki arešto. Jei kiekis didesnis, kaltininkui gali grėsti ir laisvės atėmimas iki dvejų metų.

One Reply to “Jauni vyrukai įkliuvo su „žole“”

  1. A parašė:

    Kur Mazeikiuose gaut dūmų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto