Jaunieji bėgikai skina apdovanojimus

Mažeikiškiai bėgikai po sėkmingų startų „Simono Daukanto“ takais (iš kairės) Martynas Balsys, Aurėja Bulošaitė ir Kostas Akimovas. Kazimiero PAULAUSKO nuotrauka

Mažeikiškiai jaunieji bėgikai pelnė pirmą apdovanojimą šalies moksleivių kroso varžybose.

Iškovotas medalis

Devyni Mažeikių sporto mokyklos bėgikai, kuriuos treniruoja Jolanta Kriaučiūnienė, startavo Lietuvos moksleivių kroso čempionate, kuris kasmet vyksta Palangoje. Čia susirenka gausus būrys bėgikų iš Klaipėdos, Šiaulių ir kitų didžiųjų šalies miestų, kiekvienoje distancijoje varžėsi daugiau kaip po dvidešimt bėgikų.
Gerai varžybose pasirodė ir trečios vietos nugalėtoju tapo Martynas Balsys iš Užlieknės pagrindinės mokyklos, jis kilometro distanciją baigė per 3,07 minutės.
„Tai pirmasis atvejis per ilgą mažeikiškių Sporto mokyklos bėgikų istoriją, kai mūsų auklėtinis pakyla šio kroso varžybose ant nugalėtojų pakylos. Su Martynu susipažinome rugsėjo pradžioje, kai pradėjau dirbti Užlieknės mokykloje. Vaikinas labai susidomėjo siekti rezultato ir per rugsėjo mėnesį spėjo sudalyvauti keturiuose bėgimuose. Pirmasis išbandymas buvo bėgime į Ežerę, kur savo amžiaus grupėje puspenkto kilometro distancijoje jis atbėgo vienuoliktas, vėliau Martynas dar dalyvavo tradiciniame bėgime „Simono Daukanto takais“ Papilėje, kur kilometro distancijoje buvo nepralenkiamas. Trylikametis taip pat dar lanko ir krepšinio treniruotes“, – „Santarvei“ pasakojo trenerė.
Garbingą septintą vietą kroso čempionate, savo amžiaus grupėje, nubėgęs pusantro kilometro distanciją, užėmė Kostas Akimovas.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto