Jaunieji futbolininkai laimėjo turnyrą Šiauliuose

Iškovotus nugalėtojų medalius jaunieji futbolininkai apžiūrėjo iš visų pusių. Dešinėje – mažeikiškių treneris Algirdas Mika. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Septynmečiai Sporto mokyklos futbolininkai ir toliau pateisina vienos perspektyviausių futbolo ekipų šalyje vardą: Algirdo Mikos auklėtiniai laimėjo eilinį futbolo turnyrą Šiauliuose.

Dalyvavo aštuonios ekipos

Šiame mieste vyko aštuonių ekipų futbolo turnyras „Susitinkam Šiauliuose 2012“, kuriame varžėsi trys vietos futbolo akademijos, Telšių sporto centro, Panevėžio futbolo akademijos, Pasvalio sporto centro ir dvi Mažeikių sporto mokyklos komandos.
Savo pogrupyje Mažeikių pirmoji komanda rezultatais 8:2, 11:0 ir 4:1 atitinkamai nugalėjo šiauliečius, pasvaliečius ir panevėžiečius bei pateko į finalą. Tuo tarpu mūsų miesto antroji ekipa kitame pogrupyje rezultatais 5:1 ir 3:0 privertė pasiduoti dvi šeimininkų ekipas, bet rezultatu 1:4 nusileido telšiškiams ir, užėmusi pogrupyje antrąją vietą, turėjo kautis mažajame finale dėl bronzos.
Dvikovoje dėl trečiosios vietos Mažeikių SM antroji ekipa su Šiaulių futbolo akademijos antrąja komanda sužaidė lygiosiomis 2:2, tačiau po vėliau vykusios baudinių serijos galiausiai triumfavo aikštės šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 4:3. Kovoje dėl turnyro nugalėtojo vardo didelės intrigos nebuvo: jaunieji mažeikiškiai sutriuškino telšiškius rezultatu 7:2 ir iškovojo čempionų vardus.

Laukia tarptautiniai turnyrai

Geriausių mažeikiškių komandų žaidėjų prizais buvo apdovanoti Gvidas Gineitis (pirmoji komanda) bei Dovydas Keršis (antroji komanda).
„Jau gavome du pakvietimus žaisti tarptautiniuose turnyruose, kurie vyks Rygoje vasario pabaigoje ir kovą. Ypač įdomus turi būti antrasis turnyras, kuriame bus rungiamasi dėl Rygos futbolo klubo „Skonto“ taurės. Čia planuoja rungtyniauti tokių žinomų Rusijos klubų kaip Sankt Peterburgo „Zenito“ ir Maskvos „Dinamo“ auklėtiniai. Kai yra geri rezultatai, demonstruoji gražų futbolą, esi laukiamas ir gauni kvietimus žaisti įvairiuose turnyruose“, – pasidžiaugė mažeikiškių treneris Algirdas Mika.
Baltijos vaikų futbolo lygos reitinge savo amžiaus grupėje mažeikiškiai ir toliau lieka trečioje vietoje tarp 68 komandų, juos lenkia tik dvi Rygos ekipos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto