Jaunieji futbolininkai metus baigė pergalingai

Paskutinis šiais metais futbolo turnyras aštuonmečiams buvo sėkmingas – iškovota nugalėtojų taurė. Nuotrauka iš komandos archyvo

Paskutiniame šiais metais futbolo turnyre dalyvavo ir eilinę pergalę iškovojo trenerio Antano Bulošo treniruojami futbolo klubo „Atmosfera“ aštuonmečiai.

Palangoje vykusiame penki prieš penkis aštuonmečių salės futbolo turnyre dalyvavo šešios komandos. Jaunieji mūsų miesto atstovai turnyre tik vienerias rungtynes (su vietos „FK Gintaru“) sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o visose kitose rungtynėse iškovojo pergales: rezultatu 1:0 įveikta metais vyresnių šilutiškių ekipa, 2:0 nugalėta Palangos antroji ekipa, 4:0 ir 3:1 – kovų su Klaipėdos „FK Baltai“ ir „FM Verdenė“ rezultatai.
Šios pergalės mažeikiškiams lėmė pirmąją vietą, o geriausiu komandos žaidėju pripažintas Tadas Čiginskas.
„Džiugu, kad jaunieji futbolininkai šia pergale baigė metus, kurie, galiu pasakyti, buvo sėkmingi – laimėta apie dešimt įvairių turnyrų, iš kurių išskirčiau prestižinį „Ateities Cup“ turnyrą Vilniuje. Kaip perspektyvi komanda aštuonmečiai kovoja metais vyresnių futbolininkų šalies čempionate.
Iki Naujųjų metų jiems dar surengsiu vieną kitą treniruotę, po to trumpas poilsis ir vėl viskas iš pradžių – turnyrai ir šalies pirmenybių kovos“, – „Santarvei“ sakė ekipos treneris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto