Jaunieji futbolininkai – turnyro nugalėtojai

Puikus žaidimas stadione ant marių kranto jauniesiems mažeikiškiams futbolininkams lėmė nugalėtojų taurę. Nuotrauka iš komandos archyvo

Iš Juodkrantėje vykusio tradicinio tarptautinio dvylikamečių futbolo turnyro „Neringos mero taurė 2018“ su nugalėtojų vardu grįžo Mažeikių sporto mokyklos jaunieji futbolininkai, treniruojami Nerijaus Gudaičio.

Turnyre kovos stadione ant marių kranto vyko po vieną kėlinuką, trukusį dvidešimt penkias minutes, komandos pagal pasiruošimo lygį buvo suskirstytos į A ir B lygius, mažeikiškiai žaidė aukštesniajame A lygyje.
Pirmosiose rungtynėse N. Gudaičio auklėtiniai rezultatu 2:0 įveikė Telšių „Džiugą“, antrose, nuo Kauno „FM Fortūnos“ atsilikdami 0:2, sugebėjo rungtynes baigti lygiosiomis, o po to sekė pergalės rezultatu 1:0 ir 3:1 atitinkamai prieš Klaipėdos „FM Koralą“ ir Kaliningrado „Junost“.
Mažeikiškiai grįžo ne tik su nugalėtojų taure, bet ir asmeniniais prizais – Karadas Najulis buvo pripažintas ne tik geriausiu turnyro žaidėju, bet ir laimėjo devynių metrų baudinių realizavimo konkursą, Nandas Šrederis pripažintas geriausiu mūsų ekipos žaidėju.
„Su šia komanda užbaigėme šalies čempionato pirmąjį ratą Vakarų zonoje, kur rungtyniauja dvylika komandų, ir dalijamės antra ketvirta vietomis. Tai leido patekti tarp stropiausiųjų šešių zonos komandų, kurios nuo rugpjūčio tarpusavyje sužais dviejų ratų varžybas dėl dviejų kelialapių į finalines rungtynes“, – apie komandą kalbėjo treneris Nerijus Gudaitis.