Jaunieji karatekos tęsia vyresniųjų tradicijas

Ant nugalėtojų pakylos – du čempiono titulus pelnęs Ignas Gabrėnas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Latvijos Salaspilio mieste vyko tarptautinis „Riga Starts Fudzi Cup 2017“ karatė turnyras, kuriame dalyvavo daugiau kaip 600 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos.
Ant šešių tatamių savo meistriškumą demonstravo šeši Mažeikių karatė klubų „Danas“ ir „Žemaitis“ atstovai.

Puikų rezultatą parodė pirmuosius žingsnius šioje sporto šakoje žengiantis „Dano“ klubo atstovas, trenerio Artūro Geriko auklėtinis Ignas Gabrėnas – šešerių ir septynerių metų amžiaus sportininkų grupėje parodęs puikią techniką, mažeikiškis visas kata kovas laimėjo maksimaliu rezultatu ir tarp 15 dalyvių iškovojo pirmąją vietą. Antrąjį nugalėtojo medalį I. Gabrėnas iškovojo kumitė rungtyje.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Jaunieji karatekos tęsia vyresniųjų tradicijas”