Jaunieji krepšininkai sezoną baigė pergale

Mažeikių ekipa sugadino šventę kuršėniškiams – po atkaklios dvikovos laimėjo ir išsivežė nugalėtojų taurę. Nuotrauka iš komandos archyvo

Kuršėnuose vyko trylikamečių krepšininkų šešių komandų turnyras, skirtas šio miestelio sporto mokyklos keturiasdešimtmečiui paminėti. Jame dalyvavo ir Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai, treniruojami Vidmanto Berčio.
Mūsų jaunieji sportininkai pogrupyje 56:43 nugalėjo Kupiškio atstovus bei 68:30 Joniškio bendraamžius, o finale – po atkaklios kovos rezultatu 77:70 privertė pasiduoti turnyro šeimininkus ir iškovojo nugalėtojų taurę. Geriausiu mūsų ekipoje pripažintas metais jaunesnis Edgaras Preibys.
Šį sezoną komanda sužaidė 39 rungtynes, iš kurių laimėjo 35-erias. Jaunieji mažeikiškiai užėmė antrąsias vietas turnyruose Salduje (Latvija) ir Kretingoje, triumfavo turnyruose Ostravoje (Čekija), Kuršėnuose ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygos trečiajame divizione, kur laimėjo visas septyniolika žaistų rungtynių.
„Po šio sezono patekome į Lietuvos moksleivių krepšinio lygos antrąjį divizioną, kuriame rungtyniausime kitą sezoną. Šis Kuršėnų turnyras buvo kaip ir jėgų pasitikrinimas – antrajame divizione šiais metais žaidė Kupiškis, ketvirtąją vietą jame užėmė kuršėniškiai. Tad rezultatai rodo, kad komanda yra pajėgi žaisti ir laipteliu aukštesniame divizione“, – po turnyro kalbėjo komandos treneris V. Bertys.
Iki birželio pirmosios jaunieji krepšininkai dar rengia lengvas treniruotes, po to bus vasaros atostogos, o jau nuo rugpjūčio vidurio sportininkams poilsis baigiasi – jie pradės pasirengimą artėjančiam Lietuvos moksleivių krepšinio lygos trylikamečių antrojo diviziono čempionatui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto