Jaunieji krepšininkai skinasi kelią į pripažinimą

Mažeikių SM keturiolikmečiai krepšininkai naująjį sezoną kovos tarp stipriausių šalies komandų. Nuotrauka iš komandos archyvo

Dar viena Mažeikių sporto mokyklos jaunųjų krepšininkų komanda pateko į Lietuvos moksleivių krepšinio lygos A divizioną ir žais tarp 12 stipriausių šalies keturiolikmečių ekipų.
Du trenerio Vidmanto Berčio auklėtiniai pateko į „Talentų kartos“ projektą.

V. Berčio treniruojami 14-mečiai praėjusį sezoną B divizione, savo grupėje, iškovojo pirmą vietą ir turėjo galimybę patekti į šalies stipriausių ekipų dvyliktuką, tačiau, dėl pandemijos nutraukus čempionatą, jie šios progos neteko. Artėjant naujam Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezonui, mažeikiškiams suteikta galimybė prasimušti į A divizioną – jiems, Tauragės, Kėdainių ir sostinės krepšinio mokyklos ekipai buvo pasiūlyta sužaisti rungtynes dėl vienintelio kelialapio į šį divizioną.
Kėdainiečiams ir vilniečiams atsisakius kovos, dėl kelialapio varžėsi mažeikiškiai ir tauragiškiai. Pirmoje dvikovoje rezultatu 69:60 pergalę šventė mūsų rajono komanda, antrose rungtynėse Tauragėje nusileista rezultatu 50:70, o lemiamose rungtynėse Mažeikių SM keturiolikmečiai nugalėjo rezultatu 79:59 ir iškovojo kelialapį į A divizioną.
„Malonu, kad pasinaudojome suteikta proga ir dabar Mažeikiai turės dvi krepšinio komandas stipriausiųjų grupėse – čia tarp šešiolikmečių dar varžosi Vlado Šulco auklėtiniai. Š sezoną laukia sunkūs išbandymai – tarp dvylikos komandų iš rajonų esame tik mes ir Jonavos krepšininkai. Jau pirmose rungtynėse susitiksime su šalies čempionais, tai bus gera galimybė pasitikrinti savo gebėjimus“, – „Santarvei“ sakė treneris V. Bertys.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*