Jaunieji stalo tenisininkai – lygos pirmenybių prizininkai

Jaunųjų mažeikiškių ekipa (iš kairės) Armandas Daukontas, treneris Raimondas Jackevičius, Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas iškovojo kelialapį į aukštesnę lygą. Nuotrauka iš klubo archyvo

Šį sezoną Lietuvos stalo teniso pirmenybėse buvo varžomasi septyniose skirtingo meistriškumo lygose, jose rungtyniavo ir šešios mūsų rajono komandos.
Iš jaunųjų mažeikiškių sudaryta komanda iškovojo kelialapį į aukštesnę lygą.

Su užduotimi susidorojo gerai

Lietuvos regionų „A“ lygos stalo teniso pirmenybėse žaidė Mažeikių „Vijurkas-4“ stalo teniso ekipa, sudaryta iš moksleivių Luko Frejerio, Irmanto ir Armando Daukontų. Jiems talkino treneris Raimondas Jackevičius.
Šeštoje pagal pajėgumą lygoje varžėsi 48 komandos, kurios buvo suskirstytos į pogrupius po dvylika ekipų. Pogrupyje mažeikiškiai, patyrę tik vieną pralaimėjimą, užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalines varžybas.
Finalinėse aštuntuko varžybose, kurios vyko Joniškyje, „Vijurkas-4“, įveikęs „NŽ“ klubo komandą iš Vilniaus ir „Virusus“ iš Panevėžio, pateko į šių varžybų finalą, bet pralaimėjo Klaipėdos „Baltijos“ komandai.
„Jaunieji mažosios raketės meistrai, rungtyniaudami su suaugusiais sportininkais, ne tik parodė gražų žaidimą, iškovojo sidabro medalius, bet ir kitą sezoną žais aukštesnėje lygoje. Manau, moksleiviams tai buvo gera galimybė išbandyti jėgas žaidžiant ne tik su savo bendraamžiais. Jie  pajuto, ką reiškia suaugusių ir daug patirties turinčių žaidėjų kovos. Su šia užduotimi, kaip rodo rezultatai, jie susidorojo gerai“, – sakė treneris R. Jackevičius.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto