Jaunieji stalo tenisininkai pelnė medalius

Nuotraukoje : nusileidę jonaviškiams, medaliais pasidabino (pirmoje eilėje iš kairės stovi) Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas, antroje – Armandas Daukontas ir treneris Raimondas Jackevičius. Nuotrauka iš klubo archyvo

Širvintose vyko Lietuvos jaunių komandinių pirmenybių rajonų grupės finalinės stalo teniso pirmenybės. Varžybose dalyvavo sportininkai, gimę 2000 metais ir jaunesni.

Sėkmė prie žaliųjų stalų lydėjo mūsų miesto jaunuosius sportininkus, kurie iškovojo antros vietos medalius. Mažeikių sporto mokyklos vaikinų komanda ( Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas, Armandas Daukontas, treneris Raimondas Jackevičius), prieš tai įveikusi visus varžovus, tik finale nusileido Jonavos komandai.
„Šį sezoną buvo kiek pakeista varžybų organizavimo sistema: su rajonų komandomis varžėsi ir Alytaus bei Klaipėdos atstovai, tad tuo džiugiau, kad aplenkėme ir pastaruosius. Savo laimėjimu iškovojome teisę žaisti šalies šios amžiaus grupės sportininkų finalo varžybose, kur bus kovojama dėl šalies čempionų vardų. Iš viso dėl titulo kovos dešimt komandų – prie Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio sportininkų prisijungs šešios pirmąsias vietas Širvintose užėmusios ekipos“, – informavo stalo teniso treneris Raimondas Jackevičius.
Tuo tarpu gruodžio ketvirtąją Telšiuose vyks analogiškas rajonų grupės finalinis etapas, kuriame varžysis 2002 metų gimimo ir jaunesnių sportininkų komandos. Mūsų ekipai atstovaus jau minėti Lukas Frejeris ir Irmantas Daukontas. Trenerio teigimu, bus stengiamasi ir čia patekti į stipriausiųjų
šešetuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto