Jauniesiems futbolininkams pergalė išslydo paskutinę akimirką

Jaunieji futbolininkai užbaigė šių metų sezoną. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį septynmečiai Mažeikių futbolininkai dalyvavo tarptautiniame kalėdiniame turnyre „Tauragė CUP“. Jaunieji mažeikiškiai buvo antri.
Gvidas Gineitis pelnė rezultatyviausio jaunojo futbolininko vardą – turnyro metu į savo sąskaitą jis įsirašė 20 įvarčių.

Nesėkmė – po baudinių serijos

Tradiciniame Tauragėje organizuojamame turnyre trenerio Algirdo Mikos auklėtiniai dalyvavo pirmą kartą. Tarptautiniame turnyre susitiko aštuonios komandos, tarp jų – ir dvi Mažeikių sporto mokyklos deleguotos ekipos.
Pirmoji komanda finale susirungė su bendraamžiais iš Rygos – „Baltica“.
A. Mika „Santarvę“ informavo, kad rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Jauniesiems futbolininkams teko mušti septynių metrų baudinius.
„Koks nervų karas buvo! Iš pradžių pirmavome, bet paskui palūžome. Vaikai labai nusivylė, buvo ir ašarų. Pergalė buvo kišenėje, bet išskrido,“ – treneris pasakojo apie galutinį rezultatą, kai mažeikiškiai pralaimėjo – 3:2.
Kompetentinga specialistų komisija išrinko geriausią mažeikiškių komandos gynėją – Adrijų Kontenį.
Prieš lemtingąją kovą mažeikiškiai rezultatu 9:0 įveikė bendraamžius iš Tauragės.

Mažeikiškiui – 2 asmeniniai prizai

Antroji A. Mikos treniruojama komanda dėl penktos ir šeštos vietų kovėsi su Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniais. Mažeikiškiai nusileido varžovams 2:1, tad turnyre užėmė šeštąją vietą. Šios komandos geriausiu gynėju paskelbtas Markas Borisovas.
Vertindama visas turnyro komandas, komisija net du asmeninius prizus skyrė mažeikiškiui Gvidui Gineičiui – jis tapo geriausiu ir rezultatyviausiu turnyro žaidėju. Turnyro metu septynmetis įmušė 20 įvarčių.
A. Mika „Santarvei“ sakė, kad turnyras jauniesiems futbolininkams buvo paskutinis šį sezoną. Prieš savaitę jie dalyvavo varžybose Latvijos sostinėje Rygoje. Ten pirmoji komanda, įveikusi Rygos „Skonto“, pelnė penktąją vietą, antroji komanda liko aštunta.

5 Atsakymai į “Jauniesiems futbolininkams pergalė išslydo paskutinę akimirką”

 1. Petras,Stasys ir teta Brone parašė:

  Nu jus sudukai!:D

 2. adrijus parašė:

  dar marka reike siusti i rel madrd o adriju i barselona

 3. ziogas parašė:

  Nu saunuoliai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. sauliukas parašė:

  Šaunuoliai žiogiukai! G.Gineitį Į Barseloną siųskite!

 5. Aleksandr parašė:

  Jo,kova buvo ispudinga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video