Jauniesiems futbolininkams – trečioji vieta

Tryliktame šiais metais savo turnyre dešimtmečių mažeikiškių komanda iškovojo bronzos medalius. Dešinėje – treneris Algirdas Mika. Nuotrauka iš klubo archyvo

Šiauliuose vykusiame futbolo turnyre su  vyresniais sportininkais žaidę dešimtmečiai mažeikiškiai varžovams nenusileido – iškovota trečioji vieta.

Patirti du pralaimėjimai

Dvi dienas Šiauliuose vyko „Napoleon Cup“ futbolo turnyras, kur tarp aštuonių komandų iš kitų miestų rungtyniavo ir Mažeikių sporto mokyklos dešimtmečiai, treniruojami Algirdo Mikos. Turnyre buvo rungtyniaujama principu: septyni prieš septynis, rungtynės truko du kėlinukus po dvylika minučių.
Pirmoji diena jauniesiems mažeikiškiams buvo pergalinga: jie gana lengvai privertė pasiduoti Vilniaus futbolo mokyklos, Šiaulių futbolo akademijos trečiąją bei dvi Tauragės „Tauro“ ekipas.
Antrąją dieną mūsų miesto atstovams teko patirti pralaimėjimo kartėlį: rezultatu 1:5 nusileista Šiaulių FA pirmajai ir 0:5 – Panevėžio futbolo akademijos ekipai. Paskutinėse rungtynėse jaunieji mažeikiškiai rezultatu 3:0 įveikė Šiaulių FA antrąją komandą ir pelnė trečiosios vietos apdovanojimus.
Geriausiu mūsų komandos žaidėju pripažintas Gvidas Gineitis, geriausiu turnyro gynėju – Adrijus Kontenis.

Laukia tarptautinis turnyras

Vaikams tai buvo paskutinė repeticija prieš birželio pabaigoje Tartu vyksiantį tarptautinį futbolo turnyrą.
„Į Estiją renkasi varžytis latviai, suomiai, estai ir mes, rungtyniausime su savo amžiaus vaikais. Po šio turnyro futbolininkai išeis atostogų, vėl susirinksime tik rugpjūčio viduryje ir prieš rugsėjo pirmąją planuojame važiuoti į tradicinį turnyrą Siguldoje“, – pasidalijo planais treneris A. Mika.
Šį sezoną mažeikiškių ekipa dalyvavo trylikoje turnyrų, penkiuose iš kurių tapo nugalėtojais, o dar keturiuose buvo tarp prizininkų.
Pasak trenerio, kitą sezoną laukia naujas iššūkis: komanda rungtyniaus oficialiame šalies futbolo čempionate, kur varžysis su metais vyresniais varžovais.

One Reply to “Jauniesiems futbolininkams – trečioji vieta”

  1. Mama parašė:

    Šie vaikai yra tik 7 metų, kai kurie iš jų tik turi 8metus, o ne dešimtemečiai. Informacija neteisinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto