Jaunimas gundosi narkotikais

Nuotrauka iš Telšių AVPK archyvo

Ketvirtadienio pavakarę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai surengė operaciją, kurios metu mūsų mieste buvo sulaikyti du asmenys – ir narkotikus platinęs, ir juos įgijęs jaunuoliai.

Apie šeštą valandą vakaro Skuodo gatvėje pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A6“, kurį vairavo aštuoniolikmetis, o kartu su juo važiavo 20-ies ir 23-ejų metų vaikinai. Automobilyje buvo rastas folijos paketėlis su viduje esančia galimai augalinės kilmės narkotine ar psichotropine medžiaga.
Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, nustatytas devyniolikmetis įtariamasis, iš kurio vaikinai galimai įsigijo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Vaikinas sulaikytas, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas ir dvidešimtmečio jaunuolio, sėdėjusio mašinoje, atžvilgiu – jam gresia atsakomybė už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto