Jaunimo iniciatyva: laisvalaikį praleisti aktyviau

Autorės nuotrauka

Mažeikiškis Irmantas Sujeta ir iš Alytaus kilusi, bet į Mažeikius gyventi bei dirbti atvykusi Agnė Aušrė pradėjo vykdyti savo pačių sugalvotą neoficialų projektą „Lauko biuras“. Jie drauge su bendraminčiais kviečia mažeikiškius į Senamiesčio parką pažaisti lauko žaidimų.

Patys veikia ir kitiems siūlo

Retkarčiais Senamiesčio parke apsilankantys mažeikiškiai ir miesto svečiai spėjo pastebėti tarp medžių įrengtus metalinius įrenginius – savotiškus krepšius su grandinėmis. Tai – Amerikoje prieš keturis dešimtmečius sukurto diskgolfo krepšiai. Šis žaidimas yra panašus į tradicinį golfą, tačiau jį žaidžiant naudojami skraidantys diskai, kuriuos iš starto vietos reikia mesti į krepšius. Laimi tas, kas padaręs kuo mažiau metimų diską įmeta į krepšį.
Taigi pažaisti diskgolfą bei „Vikingus“, palaipioti lynais ir kviečia „Lauko biuro sumanytojai“. „Santarvės“ kalbinami Irmantas ir Agnė patikino: „Tiesiog veikiame tai, kas mums patinka ir labai džiugu, jei prie to prisijungia daugiau žmonių.“

Siūlo išbandyti naujoves

Kurti ir plėtoti „Lauko biurą“ jo sumanytojai pradėjo dar praėjusią vasarą, kuomet gražius jos vakarus mažeikiškiams buvo siūloma praleisti Senamiesčio parke. Šią vasarą idėja buvo plėtojama toliau, pasistengta, kad „Lauko biuras“ taptų atpažįstamas.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto