Jaunimo konferencijoje Seime – ir mažeikiškių delegacija

Seime vykusioje „Jaunimo dialogo konferencijoje“ dalyvavusios mažeikiškių delegacijos nariai.

Praėjusią savaitę Seime įvyko „Jaunimo dialogo konferencija“. Joje dalyvavo ir Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos, Mažeikių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ atstovai.

Įvertino mažeikiškių įdirbį

Dalyvauti šioje konferencijoje pakviesti 10 Lietuvos savivaldybių atstovai.
Mažeikiškius renginio organizatoriai: Politikos tyrimų ir analizės instituto direktorius Marius Ulozas bei ekspertas Nerijus Miginis – pakvietė įvertinę tai, kad mažeikiškiai jau ne vienus metus organizuoja konferenciją „Jungtinės pajėgos jaunimui“ ir stengiasi jaunus žmones įtraukti į nevyriausybinių organizacijų veiklą, paskatinti kurti, įgyvendinti iniciatyvas.

„Buvo labai įdomių diskusijų. Pabuvome, pamatėme, pasižiūrėję ir sužinoję, ką daro kitose Lietuvos savivaldybėse gyvuojančios jaunimo organizacijos, galime palyginti savo veiklą. Džiaugiuosi, kad mus pakvietė ir kad išsivežiau Mažeikių jaunimo atstovus. Taip jau yra, kad, norint pamatyti, įsivertinti, ką pats veiki, kokiu keliu eini, kartais reikia išvažiuoti toliau“, – apie pirmą kartą vykusią „Jaunimo dialogo konferenciją“ sakė Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė.

Erdvė bendrystei, informacijai

Konferencijos organizatoriai – Politikos tyrimų ir analizės instituto darbuotojai šiuo renginiu siekė sukurti erdvę jauniems žmonėms iš regionų susitikti su sprendimų priėmėjais ir diskutuoti Europos jaunimo dialogo 2022 m. prioritetinėmis temomis „Įtrauki visuomenė ir Žalia Europa“, taip pat pristatyti Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ finansuoto projekto „Jaunimo dialogo akademija“ rezultatus.

Konferencijos metus dalyviai pasidalijo mintimis apie išbandymus, sunkumus, su kuriais susiduria savo krašte. Skirtingų rajonų jauni žmonės ir su jais dirbantys specialistai galėjo pabendrauti, pajusti, kad sprendimų priėmėjai girdi jų nuomonę.
Konferencijos rezultatas – rekomendacijos, kaip savivaldos lygmuo ir bendruomenės gali būti įtraukesnės, atviresnės ir kaip įtraukti jaunimą į sprendimų priėmimą.
Loreta BUTKUTĖ
Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto