Jaunimo metus mažeikiškiai paminėjo Naujojoje Akmenėje

Naujojoje Akmenėje vykusio renginio akimirka.

Šiemet yra minimi Lietuvos jaunimo ir Europos jaunimo metai. Ta proga įvairiuose šalies miestuose reguliariai vyksta renginys „Keliaujantys jaunimo metai“. Praėjusį penktadienį toks renginys vyko Naujojoje Akmenėje, kur dalyvavo ir mažeikiškių delegacija.

Aplankys ne vienos savivaldybės jaunimą

Jau antrą kartą kaimyniniame Akmenės rajone vykusi kultūros ir meno injekcija „Arterija“ šiemet susijungė su Jaunimo reikalų agentūros iniciatyva „Keliaujantys jaunimo metai“ ir visiems pasiūlė daug įvairių veiklų.
Ta proga, kad 2022-ieji paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais, 9-iose savivaldybėse organizuojami „Keliaujantys jaunimo metai“, kurių metu vyksta diskusijos jauniems žmonėms aktualiomis jaunimo politikos, karjeros temomis, galimybių mugė, kūrybinės dirbtuvės.
Naujoji Akmenė buvo 5-asis miestas, į kurį atklydo „Keliaujantys jaunimo metai“.

Dalyvavo ir mažeikiškių delegacija

Į renginį vyko 4 mūsų rajono atstovai – atviros jaunimo erdvės RIFAS jaunimo darbuotoja Rimgailė Zarembaitė-Sujetienė, Savivaldybės tarybos ir Jaunimo reikalų tarybos narys Laurynas Jonauskas, jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacijos „Ap-skritas stalas“ pirmininkas Eimantas Končius ir Savivaldybės mero patarėja Milda Šukienė.

Mažeikiškių delegacijos pokalbis su Jaunimo reikalų agentūros atstove Egle Došiene, kuri yra kilusi iš Mažeikių, todėl mūsų krašto jaunimo aktualijas, džiaugsmus ir rūpesčius puikiai žino.

Asociacijos „Apskritas stalas“ pirmininkas E. Končius, bendraudamas su „Santarve“, džiaugėsi turėjęs galimybę dalyvauti šiame renginyje.
„Klausėmės pranešimų temomis, kurios yra aktualios jaunimui ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovams. Turėjome galimybę susipažinti su Akmenės rajono jaunimo reikalų tarybos koordinatore, atnaujinome ryšius su Jaunimo reikalų agentūros atstovais. Buvo ir įdomu, ir naudinga“, – kalbėjo mažeikiškis.
Loreta BUTKUTĖ
Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto