Jaunimo pirmenybėse – septyni medaliai

Vienintelis pralaimėjimas lėmė, kad mažeikiškis stalo tenisininkas Marius Bučys netapo absoliučiu šalies jaunimo čempionu. Neblogai mūsų miesto stalo tenisininkai pasirodė ir atnaujintose Lietuvos taurės varžybose. PRITRŪKO VIENOS PERGALĖS
Kaune vyko šalies jaunimo (iki dvidešimties metų) asmeninės stalo teniso pirmenybės, kuriose žaidė po šešiolika geriausiųjų merginų ir vaikinų, įveikusių atrankos etapus. Mūsų miesto garbę gynė penki sportininkai.
Vaikinų varžybose net trys mažeikiškiai – Marius Bučys, Tonetas ir Arnoldas Domeikos – pateko į stipriausiųjų ketveriukę. Pusfinalyje M. Bučys rezultatu 3:2 įveikė A. Domeiką, o T. Domeika turėjo pripažinti vilkaviškiečio K. Žeimio pranašumą rezultatu 1:3. Finale Marius rezultatu 2:3 pralaimėjo K. Žeimiui ir tapo šalies jaunimo vicečempionu. Kovoje dėl bronzos medalio Tonetas rezultatu 3:0 nugalėjo savo jaunesnįjį brolį Arnoldą.
„Šis pralaimėjimas sutrukdė Mariui tapti absoliučiu šalies jaunimo čempionu. Jis, poroje su T. Domeika, vaikinų dvejeto finale rezultatu 3:2 nugalėjo K. Žeimio ir M. Ūdros dvejetą, o mišrių porų dvejeto finale, poroje su mažeikiške M. Sidabraite, tokiu pat skirtumu privertė pasiduoti klaipėdiškius A. Gecevičiūtę ir M. Ūdrą“, – džiaugėsi auklėtinio laimėjimais treneris Raimondas Jackevičius.
Tuo tarpu mūsų miesto atstovės Žaneta Brasaitė ir Martyna Sidabraitė asmeninėse varžybose pasirodė nekaip: nė viena nepateko į stipriausiųjų aštuntuką. Tik merginų dvejetų varžybose Ž. Brasaitė su panevėžiete L. Kriaučiūnaite iškovojo bronzos medalius.

VYKO DU TURAI
Šiais metais atgaivintos kažkada jau vykusios Lietuvos stalo teniso taurės varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintieji.
Pasak R. Jackevičiaus, varžybos vyksta keturiais turais, kur už iškovotas vietas sportininkams skiriami taškai. Po šių turų paaiškės po aštuonis daugiausia taškų surinkusius stalo tenisininkus ir tenisininkes, kurie finalo varžybose ir kovos dėl Lietuvos taurės.
Pirmasis turas vyko Vilniuje, kur geriausiai iš mažeikiškių pasirodė Valdas Martinkus, užėmęs trečiąją vietą, ir Žaneta Brasaitė, likusi ketvirta.
Antrajame ture Mažeikiuose, kuriame varžėsi apie penkiasdešimt vyrų ir perpus mažiau moterų, visas pergales iškovojo ir pirmąją vietą laimėjo Ž. Brasaitė. Vyrai pasirodė kiek kukliau: M. Bučys liko penktas, V. Martinkus – šeštas.
„Dar vyks du turai Vilkaviškyje ir Panevėžyje. Jeigu viskas klostysis kaip iki šiol, finale, kuris numatytas gegužę, turėtų kovoti minėti trys mūsų miesto atstovai“, – sakė treneris.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.:
Trenerio R. Jackevičiaus patarimai Žanetai Brasaitei padėjo: iškovota pirmoji vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto