Jaunoji sportininkė sezoną pradėjo apdovanojimais

Ventos“ progimnazijos moksleivė Emilija Domeikaitė tęsia savo brolių, šalyje žinomų stalo tenisininkų Toneto ir Arnoldo tradicijas. Nuotr. iš Mažeikių sporto mokyklos archyvo

Lietuvos jaunučių „Olimpinių vilčių“ stalo teniso pirmenybėse mažeikiškė moksleivė Emilija Domeikaitė pelnė sidabro ir bronzos medalius.

});

Pateko po atrankinių

Šios jaunučių pirmenybės, kuriose rungtyniauja 2008 m. gimimo ir jaunesni sportininkai, vyksta du kartus per metus – rudenį ir pavasarį.

Trečiadienį Šalčininkuose vyko atrankinės varžybos į šias pirmenybes, jose puikiai pasirodė Mažeikių sporto mokyklos trenerio Raimondo Jackevičiaus auklėtiniai E. Domeikaitė ir Benas Jucys. Abu jie pateko į dvi dienas Rietave vykusias varžybas, kuriose rungtyniavo po 24 stipriausius šalies jaunučius.

Asmeninėse varžybose mūsų miesto atstovams į pirmąjį aštuntuką prasibrauti nepavyko, ypač  apmaudu buvo Emilijai – aukštą reitingą varžybose turėjusiai sportininkei kelią užkirto vienintelis pralaimėjimas, todėl mažeikiškiams teko tenkintis trylikta ir keturiolika vietomis. 
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto