Jaunųjų futbolininkų taurė liko Mažeikiuose

Po permainingo finalo taurė atsidūrė Antano Bulošo auklėtinių rankose. Nuotrauka iš komandos archyvo

„FK Atmosferos“ dešimtmečiai futbolininkai nugalėjo turnyre Mažeikiuose ir su gera nuotaika rengiasi kito savaitgalio kovai dėl šalies čempionų vardų.

Savaitgalį mūsų mieto centriniame stadione susirinko aštuonios dešimtmečių ir vienuolikmečių berniukų futbolo komandos, kurios rungėsi turnyre „Mažeikių rudenėlis 2017“. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius: buvo rungtyniaujama devyni prieš devynis, rungtynės truko 25 minutes, žaista per pusę aikštės.
Savo pogrupyje mažeikiškiai futbolininkai, treniruojami Antano Bulošo, įveikė Gargždų „Bangą“ ir nugalėjo metais vyresnių sportininkų Telšių ir Šiaulių antrąsias komandas. Pusfinalio kova tarpusavyje suvedė varžytis „FK Atmosferos“ ir Mažeikių sporto mokyklos (treneris – Nerijus Gudaitis) komandas.
Po Arno Andrijausko taiklaus smūgio kelialapį į finalą iškovojo A. Bulošo auklėtiniai.
Finale jaunieji mažeikiškiai susitiko su savo bendraamžiais iš Klaipėdos futbolo mokyklos ir normalus rungtynių laikas nugalėtojo neišaiškino – sužaista lygiosiomis 1:1. Po baudinių serijos rezultatu 3:2 pergalę šventė „FK Atmosfera“, o Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo trečią vietą.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Jaunųjų futbolininkų taurė liko Mažeikiuose”

  1. Dieds parašė:

    Šaunuoliai žaidėjai ir treneris.Malonu,kad treneriai darbuojasi su savo auklėtiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto