„Jievaro“ moksleiviai padėjo valyti mišką

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Jaunieji gamtos mylėtojai iš „Jievaro“ pagrindinės mokyklos ne tik žodžiais, bet ir darbais padeda išlaikyti švaresnę aplinką – antrą lapkričio trečiadienį jie padėjo miškininkams – miške rinko šiukšles.

});

Tampa tradicija

Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninio padalinio Mažeikių girininkijos specialistams nutarę padėti „Jievaro“ moksleiviai su mokyklos direktoriumi Valentinu Semčenko išsidalijo pirštines, šiukšlių maišus ir nuvyko apvalyti Falsbergo miško.

„Bent kartą per metus mes vykstame į tokią talką. Jau esame su moksleiviais valę ir Jonaičių miško, ir Žalgirio miško plotus. Šį kartą šiukšles ir atliekas rinkome šalia kelio nuo Leckavos Kušlėnų link esančiame miške. Ten buvo du įvažiavimai, tai į mišką įėjome gal apie šimtą metrų.

Tai, ką pamatėme, bjauru – mūsų žmonės, kurių negaliu pavadinti kitaip nei Lietuvos nelaime, netingi prisikabinti priekabos, sukrauti stambių daiktų, tokių, kokių vienas net...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto