Jonavoje – jėgos trikovininkų medaliai

Varžybų debiutantas Matas Baranauskas iškovojo bronzos medalį.
Nuotrauka iš komandos archyvo

Keturi mažeikiškiai jėgos trikovininkai dalyvavo šalies jėgos trikovės čempionate ir visi grįžo su apdovanojimais.

Dvi praėjusio savaitgalio dienas Jonavoje vyko Lietuvos klasikinės (kai sportininkai rungtyniauja be specialios aprangos) jėgos trikovės čempionatas, sportininkai čia varžėsi visose amžiaus grupėse.

Pirmąją dieną pirmenybėse rungtyniavo du mūsų rajono atstovai ir abu jie iškovojo trečias vietas: moterų grupėje bronzos medaliu apdovanota Laura Smalkienė, jaunių iki aštuoniolikos metų grupėje – Matas Baranauskas.

„Abu šie sportininkai buvo čempionato debiutantai ir viltis pateisino: Lauros rezultatai, nors ir kuklūs, tačiau geri ir teikia vilčių ateičiai, o štai penkiolikmečiui Matui tai buvo pirmasis čempionatas, vykome kaip į apžvalgą, jėgų išbandymą, o jis padarė viską, ką planavome, ir pelnė medalį“, – kalbėjo sportininkus ruošęs jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.

Veteranų, sportininkų, vyresnių nei septyniasdešimties metų, grupėje, lygių eilinį kartą neturėjo Antanas Micius: su trimis šalies veteranų rekordais ne vieną skambų titulą iškovojęs mažeikiškis tapo šalies čempionu.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto