Juodpelkio parke „padirbėjo“ vandalai

Vandalams užkliuvo parke esantis sportinis įrenginys. Autoriaus nuotrauka

Mažeikiškiai, antradienį apsilankę Juodpelkio parke, buvo nemaloniai nustebinti – jie išvydo sugadintą sportinį įrenginį, nulaužtus medelius, išvartytus ir prie tvenkinio nuneštus betoninius blokelius.
Mažeikių seniūnas Šarūnas Armonas „Santarvei“ sakė, kad visa tai seniūnija sutvarkys.
„Ir, žinoma, suskaičiuosime, kokia padaryta žala. Jei ji bus didelė, rašysime pareiškimą policijai. Liūdna, kad atsiranda tokių asmenų, kuriems užkliūva bendromis pastangomis kuriamas grožis ir patogios sąlygos mažeikiškiams praleisti laisvalaikį“, – kalbėjo miesto seniūnas.
Š. Armonas pažymėjo: toks išpuolis – ne vienetinis atvejis, nuo vandalų yra nukentėjusi ne viena mažeikiškių mėgstama poilsio vieta. Prieš kelerius metus Juodpelkio parke buvo sulaužyti suoliukai, nulaužti 6 medeliai, Senamiesčio parke nuniokota vaikų žaidimo aikštelė. Vandalų paliktus „pėdsakus“ ne kartą yra tekę tvarkyti ir Melioratorių parkelyje.

7 Atsakymai į “Juodpelkio parke „padirbėjo“ vandalai”

 1. Manau parašė:

  Turetu buti lengva nustatyt tuos vandakus vandaliukus cia jug mokinukai paugliai siaute savaitgali prie boulingo yra nulaustas nemenkas medys prie posukio paskui Orleno koloneleje isdaustas reklaminis stendas prie isvaziavimo tai viska sudeliojus atsirastu ir jusu suneliai

 2. Jonis to kameru specams parašė:

  Nu pristatys tu kameru nu ir ka ? Visu pirma Jus gal nezinot kad mazeikiuose po darbo valandu kaip ir nebera tos policijos ( keli zmones kaip ir nebesiskaito) kitas dalykad kad labai geranoriskai nusiteikusios baudziamosios instancijos , kai pagauna koki priedurni ,jo teveliai paverkia kad yra biedni ir neturi is ko dengt nuostoliu ir tuom viskas pasibaigia vietoj to kad per teisma is ju isieskot nuostoliu padengima ,va ir gaunasi kad nebaudziamumas tokius ivykius tik daugina

 3. Hmm parašė:

  Eikit, kameristai. Ant kiekvieno pakampio tų kamerų nepristatysi. Plius turi būt žmonės, kurie tas kameras nuolat stebėtų ir vos tik kažkas negero vyksta, kad būtų reaguojama. Mūsų kaime to nėra ir nebus.

 4. KA parašė:

  Kodėl nėra pastatytų kamerų? taip pat galėtų būti pasamdyti kokie prižiūrėtojai, kurie karts nuo karto vakarais praeitų pro parką , nes ypač jaunimėlis mėgsta ten kur miškelis vartoti alkoholį. Kai nėra užtikrinama tvarka iš valdžios pusės, taip ir gaunasi, kad po to randame išlaužytą inventorių.. labai gaila ištikro, bet turėtų valdžia su policija labiau prižiūrėti šitas vietas.

 5. Krw krw parašė:

  Atpizdint gerai ir baikta.

 6. aaa parašė:

  Dalbajobai? dalbajobai.

  Niekaip nesuprantu, kaip galima atsiprašant šikt ten, kur pats gyveni.

 7. Jonas parašė:

  Pirštus atkapoti tokiems degradams… ir po to patiems duoti viską sutvarkyti ir medžius atsodinti. Bet kodėl tokiose vietose nėra kamerų? Kas bus kai kokį žmogų nudurs? Iš kavos tirščių užpuoliką tirsim?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto