Juozapui Kukštui – reikšmingas apdovanojimas

Aktorius Juozapas Kukštas buvo įvertintas kaip ryškiausias epizodinio vyro vaidmens atlikėjas. Airidos Lementauskienės nuotr.

Iš Alytuje vykusios VIII Lietuvos mėgėjų teatrų šventės „Tegyvuoja teatras“ Mažeikių savivaldybės kultūros centro Juozo Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro aktorius Juozapas Kukštas grįžo su apdovanojimu – jis įvertintas kaip ryškiausias epizodinio vyro vaidmens atlikėjas.

Sėkmę mažeikiškiui atnešė Pipynės vaidmuo Balio Sruogos komedijoje „Dobilėlis penkialapis“.
Į šią nominaciją buvo keturi pretendentai.
Šis Airidos Lementauskienės režisuotas spektaklis taip pat buvo kandidatas į nominaciją „Ryškiausias nacionalinės dramaturgijos spektaklis“. Nugalėtojais mažeikiškių trupė netapo, bet jo kūrėjai parsivežė padėkos raštą.
Nominacijai „Ryškiausias epizodinis moters vaidmuo“ buvo pasiūlyta Kultūros centro mėgėjų teatro trupės „Visavi“ aktorė Edita Sadauskienė už Fantinos vaidmenį spektaklyje pagal Viktoro Hugo „Vargdienius“. Ji taip pat apdovanota padėkos raštu.

10 Atsakymų į “Juozapui Kukštui – reikšmingas apdovanojimas”

 1. BOČIAI parašė:

  Juozai,sveikiname su apdovanojimu.Sėkmės tolimesnėje veikloje

 2. regina parašė:

  Fainas Pirslys vestuvese,nuosirdus ir draugiskas Mokytojas mokykloje savo mokiniams.Ir dar daug geru zodziu galima pasakyti apie si saunu Zmogu.Tikrai Jus nusipelnete apdovanojimu.Sekmes Jums ir Jusu seimynai.

 3. Sigitas parašė:

  sveikinimai,ponui Juozapui!!! Tai tikrai šaunus žmogus.Tokie žmones labai reikalingi Lietuvai.Pažystu ,poną Juozapa, nuo mokyklos laikų,tai draugiškas,sąžiningas,visada besistengiantis padeti bet kokioj gyvenimo situacijoje.Sekmes Jums gerb.Juozapai.

 4. SAULĖ parašė:

  TAIP TAVĘS ŽMONA NAMUOSE IR NEMATO. ANKSČIAU BUVO MOKYKLA IR REPETICIJOS,DABAR REPETICIJOS IR IŠVYKOS,PAILSĖK KIEK NORS NUO TŲ LAURŲ,PABŪK SU ŠEIMA….

 5. A. Viekšniai - Mažeikiai parašė:

  Šaunuolis. Labai fainas žmogis. Tokių žmonių reikėtų tiek Mažeikių savivaldybėje tiek ir seime. Bet visiems aišku – sąžiningi, padorūs, tokie kaip Juozapas Kukštas ten nelaukiami. O tai labai liūdna.

 6. Joo... parašė:

  Šaunuolis mano piršlys,o buvo tai 1982m. rugpjūtį.Gyvuoja mano šeima ir džiaugiasi kartu su Jumis gerb.Juozapai

 7. Jaunikis parašė:

  Sveikinu PIRŠLĮ jis tai sugeba

 8. Randas parašė:

  Šaunuolis Juozapas.

 9. teatro gerbėja parašė:

  nuoširdžiausi sveikinimai Mažeikių aktoriams , šaunuoliai , garsinate mūsų miestą , sėkmės Jums ir kituose spektakliuose :))

 10. NVO parašė:

  Nuoširdžiausi sveikinimai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto