Ką reikia žinoti apie etikečių gamybą?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad lipnių etikečių gamyba yra labai paprasta. Tačiau spausdinimo procesui būdingos kelios pagrindinės savybės, kurios taikomos nepriklausomai nuo produkto ar etikečių medžiagos. Tad apžvelkime, kaip suprasti pirkėjų reikalavimus etiketėms.

Etiketės dizainas

Etiketės dizainas yra labai svarbus, nes jis informuos klientą apie jūsų gaminį. Efektyvų etikečių dizainą sukursite tiksliai žinodami, ko nori jūsų klientai, taip pat žinodami, koks spausdinimo būdas užtikrins aukščiausią etikečių kokybę neviršijant biudžeto.

Produktų etiketėse turi būti pakankamai informacijos, kad galutinis vartotojas būtų informuotas, bet ne tiek daug, kad jį užgožtų. Užbaigus etiketės dizainą ir sukūrus visus pageidaujamus elementus, galima pridėti reikiamų efektų.

Etikečių spausdinimas – tam tikras menas. Galima taikyti daugybę spausdinimo efektų, kad etiketėms būtų suteiktas įspūdis. Reljefinis įspaudimas ir karšto bei šalto folijavimo procesas gali suteikti unikalią išvaizdą ir įspūdį, kad būtų padidinta suvokiama vertė ar kokybė.

Tinkamo proceso pasirinkimas

Etiketės gaminamos įvairiais būdais, pavyzdžiui, ofsetine, raidine, šilkografine, fleksografine, folijos ir skaitmenine sistemomis. Gamybos būdo pasirinkimas gali priklausyti nuo etikečių naudojimo paskirties – ant ritinėlio ar lapo, rankomis ar automatine linija, substrato tipo, apimties ir net nuo efekto, kurį siekia pasiekti galutinis naudotojas. Kai kuriais atvejais, norint sukurti norimą etiketės vaizdą ir poveikį, kurio siekia klientas, reikia daugiau nei vieno proceso.

Priemonės

Etikečių medžiagų gamintojai siūlo įvairius klijus, pasižyminčius skirtingomis savybėmis ir skirtingai pritaikomus skirtingoms reikmėms. Ilgalaikiai ir nulupami klijai, todėl renkantis klijus reikia atidžiai apsvarstyti galutinę etikečių paskirtį.

Iš kokių medžiagų gaminamos lipnios etiketės?

Populiariausios yra popierinės etiketės. Nors jos nėra pačios ilgaamžiškiausios etiketės, jų privalumas – nedidelės gamybos sąnaudos. Jos naudojamos ten, kur nėra keliami aukšti atsparumo atmosferos poveikiui reikalavimai.

Etikečių gamybai skaitmeniniai spausdintuvai naudoja įvairias plėveles, pavyzdžiui, polietileno, polipropileno ar poliesterio. Iš polietileno pagamintos etiketės yra lanksčios, atsparios cheminėms medžiagoms ir sunkiai plyšta. Juos dažniausiai naudoja kosmetikos pramonės įmonės. Polipropilenas taip pat nebijo jokių cheminių medžiagų. Polipropilenas taip pat pasižymi dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams. Be kita ko, jis naudojamas etiketėms, kuriomis ženklinami maisto produktai, gaminti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto