Kad meilės diena būtų ypatinga…

konkursas Kad meilės diena būtų ypatinga...SANTARVĖ skelbia naują konkursą, skirtą šv. Valentino dienai. Norime, kad mūsų skaitytojai turėtų progą praleisti šią dieną ypatingai, kad šv. Valentino vakaras būtų išskirtinis, įdomus ir nepamirštamas. Nustebinti ir pradžiuginti laimėtojus sutiko puikūs rėmėjai.
Pirmosios vietos laimėtojams Vila „Dubgiris“ dovanos šventinę vakarienę dviem asmenims, 2 valandas SPA ir nakvynę apartamentuose.
Antrąją vietą laimėjusi pora galės mėgautis ypatinga šventine vakariene restorane „Pekinas“.
O laimėjusi trečiąją vietą pora šv. Valentino vakarą praleis itin saldžiai: degustuodama šokolado fondiu su šampanu „AJ šokolade“.
Norite dalyvauti?
Štai keturi žodžiai: POILSIS, VAKARIENĖ, ŠOKOLADAS, SANTARVĖ. Sugalvokite su jais ketureilį, palinkėjimą ar sveikinimą savo antrajai pusei, puslapyje www.santarvė.lt suradę konkurso nuorodą, įdėkite savo nuotrauką kartu su ketureiliu. Laimėtojus rinks SANTARVĖS skaitytojai balsuodami portale www.santarvė.lt

Vila „Dubgiris“
Nuostabiame Žemaitijos krašte – Plinkšių ežero pakrantėje 2012 metais duris svečiams atvėrė prabangi ir stilinga kaimo turizmo sodyba Vila „Dubgiris“. Jūsų poilsiui ir pramogoms paruošta beveik 4 ha dydžio sodybos teritorija, su žaliomis vejomis, malonaus pavėsio pušynais, žuvų pilnais tvenkiniais bei, žinoma, nepakartojama Plinkšių ežero pakrante. Vila „Dubgiris“ – tai 4-ių pastatų kompleksas, kurį sudaro: svečių namai „Briedžio guolis“, SPA ir pirčių kompleksas ir paukščiukų apartamentai, Pobūvinė ir „Uošvės trobelė“. Pagrindinėje svečių namų „Briedžio guolis“ menėje – įspūdinga trofėjų kolekcija, sumedžiota ir suvežta iš įvairių pasaulio vietų – Europos, Sibiro, Tolimųjų Rytų ir Afrikos. Svečių namuose įrengti 2 prabangūs apartamentai ir 12 dviviečių kambarių.
Pirčių mėgėjams Vila „Dubgiris“ gali pasiūlyti jaukų, privatų ir nedidelį pirčių kompleksą, kuriame galėsite mėgautis suomiška sauna su garu ir be garo bei turkiška pirtimi. Norintiesiems atsipalaiduoti, galime pasiūlyti džakuzi, masažinį akmenų takelį, šildomąjį suolelį, įvairius linksmus dušus, masažo ir relakso kambarėlį.
Sodybos Pobūvinė dvelkia rafinuota prabanga, pakeri nepriekaištingas ir subtilus interjeras. Šioje dviejų aukštų aukšto lygio pobūvių salėje galime surengti bet kokią Jūsų šventę, o profesionali virtuvė Jums pasiūlys įvairių patiekalų, taip pat ir tradicinių žemaitiškų patiekalų. Mokymams ir seminarams Pobūvinės antrame aukšte paruošta patogi konferencijų salė su visa reikalinga konferencine įranga.
Šiek tiek nuošaliau stovi rąstinė „Uošvės trobelė“, kurioje įrengta rusiška pirtis su priepirčiu, lauko terasa su židiniu ir nuostabiu vaizdu į ežerą, patogūs miegamieji, erdvi virtuvė ir svetainė su židiniu. Sodybos kruopščiai tvarkomoje teritorijoje rasite tvenkinius, pilnus plaukiojančių žuvų. Įrengta žuvų regykla, o Jūsų pačių pagautą žuvį iškart ir išrūkysime. Ramybe galėsite mėgautis pastatytame paukščių stebėjimo bokštelyje. Maloniai laiką leisti galėsite įrengtose pavėsinėse ir vidury tvenkinio stovinčiame Salos namelyje. Mėgstantys aktyvų poilsį lankytojai gali pasiplaukioti vandens dviračiais, valtimis, baidarėmis bei kanojomis ir pasigrožėti įspūdingu Plinkšių ežero gamtovaizdžiu. Norintiesiems susipažinti su apylinke ir jos įžymybėmis, siūlome pasivažinėti dviračiais, o mėgstantiems emocingus žaidimus, siūlome pažaisti krepšinį ar tinklinį įrengtoje sporto aikštelėje. Patiems mažiausiems – žaidimų aikštelė su daugybe karstyklių ir sūpynių.
Vila „Dubgiris“ – tai vieta, kurioje galėsite pailsėti ir atgauti jėgas po sunkių darbų bei patirti neišdildomų įspūdžių.
Mus rasite: Pušynės g. 28, Uikių k., Sedos seniūnija, Mažeikių r., tel. 8 618 22 888, http://www.dubgiris.lt/

Kinų restoranas „Pekinas“, Mažeikiai
Kinų patiekalai  – vieni garsiausių ir populiariausių pasaulyje. Nors kinų virtuvės ištakos siekia seniausius laikus, dauguma valgių yra mėgstami ir dabar. Tai labai įvairūs, lengvi, sveiki ir nekaloringi patiekalai, patrauklūs akiai ir dažniausiai greitai ir lengvai pagaminami.
Kinų virtuvėje naudojami įvairūs, mums ne visada žinomi produktai, pavyzdžiui, džiovinti juodieji grybai, imbiero šaknis, kiniški makaronai, kiniškas ryžių vynas. Vieni valgiai yra gausiai pagardinti prieskoniais ir labai aštrūs, kitiems būdingas subtilus aromatų derinys. Čia rasite įvairių turtingos ir autentiškos kinų virtuvės patiekalų, kurių receptūros ir dauguma panaudotų prieskonių parvežti iš Kinijos.
Mūsų restorane ruošiami banketai. Salėje telpa iki  40 žmonių. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums, o Jums beliks tik puikiai praleisti laiką.
Geras maistas, puikus aptarnavimas ir maloni aplinka  – tai mūsų pagrindiniai tikslai, kurie kiekvienais metais tobulinami.
Laukiame Jūsų: Naftininkų g. 38, Mažeikiai, tel. (8 443) 50 005, http://www.gruste.lt/lt/restoranai/kinu-restoranas-pekinas-mazeikiai/

Parduotuvė-kavinukė „AJ ŠOKOLADAS“
Dar pamenate filmuką apie drakoniuką saldainių fabrike? Taip taip tą patį, kuriam vis buvo per maža saldumynų. Daugelis mūsų gerai žinome tą jausmą, kai saldu pasidaro vien pagalvojus apie šokolado gabalėlį. O šokolado kartais būna DAUG… Nežinote kur? Užsukite į parduotuvę-kavinukę „AJ ŠOKOLADAS“. Čia linksmoje draugų, kolegų, bendraklasių kompanijoje galite pasitikti šventes, paminėti gimtadienius.
Padovanokite mažytę šventę užsisakydami šokolado fondiu, šokolado gaminimo ir degustacijos šou. Suorganizuokite vaikams įsimintiną gimtadienio šventę kavinukėje, kur kvepia šokoladu ir marcipanais. Juk vaisiai, riešutai, imbieras, marcipanas ir dubenėliai, kupini šokolado – kiekvieno smaližiaus svajonė… Kodėl jos neišpildžius?
Į saldžią šokolado šalį Jus palydės Mažeikiuose įsikūrusios krautuvėlės-kavinės „AJ ŠOKOLADAS“ savininkas Valerijus Fatejevas.
Parduotuvė-kavinukė „AJ ŠOKOLADAS“ įsikūrusi Laisvės g. 33, Mažeikiuose.
Telefonas užsakymams: 8 687 90 153, http://www.ajsokoladas.lt/, http://www.facebook.com/pages/%C5%A0okoladas-cafe/207950153473

 

Konkurso taisyklės:

Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
Konkursas vyksta sausio 31 – vasario 12 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po vasario 12 d., konkurse nebedalyvaus.
Į konkursą „Kad meilės diena būtų ypatinga…“ siųskite tik temą atitinkančias nuotraukas kartu su ketureiliu, palinkėjimu ar sveikinimu savo antrajai pusei, panaudodami žodžius POILSIS, VAKARIENĖ, ŠOKOLADAS, SANTARVĖ. Nuotraukos su prierašais, neatitinkančiais konkurso sąlygų, bus šalinamos tik konkurso dalyviui paprašius, tačiau jos nepretenduoja į laimėjimus. Jei dalyvis pageidauja pašalinti savo anketą, neatitinkančią reikalavimų, jis privalo kreiptis į redakciją el. paštu [email protected] (tai galime padaryti darbo dienomis, darbo valandomis). Redakcija neturi galimybių keisti jokių dalyvio duomenų.
Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.

Reikalavimai nuotraukai:

Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 3 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos.

Nuotraukų vertinimas:

Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt  lankytojai.
Konkurso metu bus išrinktos trys daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos.
Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) vasario 12 d.
Dėl prizų atsiėmimo kreiptis į „Santarvės“ redakciją, V. Burbos g. 6, tel. (8 443) 98  260.

Kitos sąlygos:

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
    a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
    b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
    c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: [email protected]

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto