Kai kurios mokyklos jau trumpina pamokas

Kai patalpose temperatūra didesnė negu 28 laipsniai, užsiėmimus patariama rengti kitose erdvėse – lauke, parke ar vėsesnėse patalpose. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kai kurios rajono mokyklos jau pasinaudojo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijomis ir sutrumpino pamokas. Be to, ginantis nuo karščio daugiau užsiėmimų organizuojama ten, kur neplieskia saulė ir nėra tvanku.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena, kad, esant karštiems orams, kai patalpose temperatūra didesnė negu 28 laipsniai, ugdymo procesas gali būti koreguojamas, t. y. užsiėmimus patariama rengti kitose erdvėse – lauke, parke ar vėsesnėse patalpose.
Taip pat mokyklų bendruomenėms rekomenduojama, atsižvelgus į iš anksto numatomą karštesnį orą, trumpinti pamokas, rengti jas tik iki pakylant minėtai temperatūrai. Apie trumpesnį laiką mokykloje turėtų būti informuojami mokinių tėvai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Kai kurios mokyklos jau trumpina pamokas”

  1. NUOMONĖ parašė:

    Mokslo metus prailgino,o apie patalpų oro kondicionavimą pamiršo,na ir ne Lietuvos biudžetui pakeliamos tokios investicijos.Žodžiu seimo sprendimas neapgalvotas.Pasekmės jau atėjo….vaikai alpsta nuo susidariusio karščio patalpose.Seimūnai teikit pataisas arba numatykite biudžete pinigų ventiliacijos įrangai sumontuoti,kitaip bus kaip N.Akmenėje,ogi mokiniai užėmę savivaldybės pastatą reikalavo protingų sprendimų

  2. manau tai baigtųsi parašė:

    kai teisinėje valstybėje nualpusių ,o tokių tikrai yra mokinių tėvai paduotų į teismą švietimo įstaigas dėl higienos normų nesilaikymo patalpose. Tiek to ši problema dar ne šio gyvenimo LT dimensijoje.Verslininkui senai jau būtų surašytas ATPK, taisytini punktai ir apribota veikla ,kol neištaisys pažeidimų.

  3. Taspac parašė:

    Kam iš viso reikėjo pratęsti mokymasį birželio mėn? Priėmė seimūnai, kurie patys bėga iš pamokų.. ups, iš seimo posėdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*