Kaimų teritorijų korekcija – pagal žmonių pageidavimus

Pakalupio kaimo gyventojai nenorą panaikinti savo kaimo ribų ir tapti viekšniškiais išreiškė ne tik dalyvaudami apklausoje, bet ir rinkdami parašus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybė turi patvirtinti patikslintas gyvenamųjų vietovių ribas.
Priimant šiuos dokumentus, bus atsižvelgta į gyventojų nuomonę. Ši nuomonė buvo išreikšta seniūnijose vykusios apklausos metu.
Kai kurių seniūnijų gyventojai dalyvavo gana pasyviai, tačiau buvo ir tokių gyvenamųjų vietovių, kur neapsiribota vien apklausomis – dėl patikslinimų žmonės rinko parašus.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Kaimų teritorijų korekcija – pagal žmonių pageidavimus”

  1. Dzonas parašė:

    Kur galima paziureti naujas Mazeikiu miesto ribas, domina Mazeikiu miesto dalis link Reivyciu gyvenvietes.

  2. viekšniškė parašė:

    Reikia galų gale sutvarkyti tą nesąmonę: Privažiavus Viekšnius,yra tik rodyklė įTryškius,Pakalupį,o prieš tai privažiuojamas Fermos kaimas.Visiems jau tai kelia juoką.O kur Viekšniai? Tik pasukus į Dariaus iir Gireno gatvę,atsiranda užrašas,kad Pakalupis baigiasi,prasideda Viekšniai.Na,argi tai normalu?Persiregistravom iš Akmenės rajono į Mažeikių be jokių problemų seniūnijoje,o,kad mokesčiai šiek tiek pakils,tai ir gerai,juk visi esame lygūs gyventojai.Bet užtat Viekšniai bus miestas kaip reikiant gyventojų skaičiumi,ne miestelis…kaip mažeikiškiai mėgsta mus įvardinti.O dabartinė Pakalupio bendruomenė bus galų gale stipri visų Viekšnių aktyvi bendruomenė,kokia yra iki šiol. VALIO VALIO už vieningus Viekšnius.

  3. Gintas parašė:

    Cia valdzios noras o gyventoju nenoro priezastis yra tik valstybinis mokestis uz zeme. Kiek zinau Mazeikiuose irgi yra tokiu „kaimieciu“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto