Kaip išsirinkti plaukų džiovintuvą internetu?

Jeigu bandote internetu įsigyti naują plaukų džiovintuvą – pasirinkimo įvairovė gali net gi gluminti. Kai kam visi įrenginiai atrodys vienodi, o kai kam – net ir mažiausios detalės skirtumas ar vienas papildomas veikimo režimas gali sudaryti milžinišką skirtumą. Tačiau kaip žinoti ir pagal ką rinktis plaukų džiovintuvą internetu? Šiame straipsnyje mes pasistengsime apžvelgti kriterijus, pagal kuriuos galėtumėte pasirinkti plaukų džiovintuvą iš https://imuperku.lt/grozis-sveikata/plauku-formavimo-prietaisai/ bei pirkti internetu!

Kokie yra jūsų plaukai?

Daug kam atrodo, jog plaukų džiovintuvas atlieka vieną funkciją – džiovina plaukus. Yra klaidinga manyti, kad vieni džiovintuvai gali tik pūsti stipresnį srautą arba turi viena-kita funkcija daugiau. Nuo jūsų plaukų ilgio ir tipo taip pat labai priklauso, kokie džiovintuvai labiausiai tinka.

Trumpiems plaukams tokio didelio skirtumo nėra, nebent jie – skilinėjantys, labai pažeidžiami ar nusilpę. Tokiu atveju reikėtų rinktis džiovintuvą, kuris turi daugiau reguliavimo galimybių, kad pavyktų nealinti plaukų juos džiovinant.

Ekspertai labai rekomenduoja rinktis keramikinės konstrukcijos infraraudonos spinduliuotės plaukų džiovintuvus, jeigu turite sausesnius arba storesnius plaukus. Garbanotų plaukų priežiūrai reikia difuzoriaus. Na, o garbanoms bei dažnai pasišiaušiantiems plaukams verta taip pat pasidairyti į jonizuojančius plaukų džiovintuvus.

Biudžetas daro labai didelę įtaką galimybei rinktis

Itin kokybiškas plaukų džiovintuvas, kuris daro daugiau nei džiovina (pvz., tausoja plaukus, tinka garbanoms ir jas puoselėja, gali skleisti jonizuojantį oro srautą ir t.t.) – kainuos daugiau nei įprastas, paprastas funkcijas turintis įrenginys. Didžiausias klausimas šiuo atveju turėtų būti toks – „Kiek jums vertas geras plaukų džiovintuvas?“.

Jeigu dėl savo plaukų nejaučiate diskomforto, manote ar žinote, jog jų būklė – gera ir/ar neturite laiko, nenorite skirti didelių lėšų geresnei priežiūrai, tuomet apsimoka pirkti paprastą, kompaktišką džiovintuvą. Svarbu, kad jis būtų patogus laikyti rankoje, nesvertų itin daug bei turėtų pakankamai reguliuojamų režimų.

Tačiau, jeigu ieškote geriausios įmanomos priemonės, jos kaina tikrai gali būti didesnė nei 70€. Ypač aukštos kokybės, profesionalūs difuzoriai iš garsiausių gamintojų kainuoja ir daugiau nei 150€. Turėkite omenyje tai, kai renkatės.

Nauda pirkėjui – galutinis faktorius

Pakalbėjome apie naudą plaukams, išskyrėme ir naudos santykį su kaina. Dabar būtų tinkamas metas apibrėžti tai, kaip pamatuoti potencialaus pirkinio naudą. Nors daug ką suprasti ir sužinoti įmanoma tik ėmus naudotis įrenginiu patiems, visgi labai daug informacijos išduoda prekės aprašyme esantys skaičiai, kitų pirkėjų atsiliepimai bei kiti duomenys. Pažiūrėkime, kaip suprasti daugiau-mažiau viską, apie planuojamą pirkti džiovintuvą.

Svoris – pirmasis kriterijus, į kurį verta atkreipti dėmesį. Tikrai niekas nenorėtų pirkti tokio džiovintuvo, kuris, nors ir geras, bet sveria labai daug. Kuo įrenginys yra lengvesnis, tuo, iš esmės, patogiau jį naudoti. Ypač svoris svarbus garbanotų arba ilgų plaukų savininkams(-ėms), kadangi jie džiovinti turi labai ilgai.

Kiekvienas plaukų džiovintas bus pakankamai triukšmingas. Tačiau, jeigu galite palyginti jų skleidžiamą triukšmo lygį, visada rinkitės tą, kuris yra tylesnis. Jeigu džiovintuvas yra laidinis (o su laidu yra turbūt 90% visų įrenginių), pasistenkite išsiaiškinti, kokio ilgio yra laidas. Per trumpas laidas gali kelti nepatogumų džiovinantis.

Be abejo, negalima ignoruoti ir plaukų džiovintuvo išvaizdos bei estetikos. Ši tema – labai subjektyvi, todėl negalima pasiūlyti objektyvių patarimų. Tačiau, jeigu matote, kad kažkuris džiovintuvas yra jums gražesnis, kodėl gi jo nesirinkus?

Vaizdo arba ekspertų apžvalgos bei kitų pirkėjų atsiliepimai

Kada kreiptis pagalbos į ekspertus, kada dairytis vaizdo apžvalgų YouTube platformose, o kada kreipti dėmesį į pirkėjų atsiliepimus?

Ekspertai gali gana taikliai jums patarti, jeigu jūs patys tiksliai žinote, kokių džiovintuvo savybių ieškote. Tuomet jų įžvalgos padės atskirti tai, kas geriausiai tinka iš parduotuvėse ar rinkoje esančių prekių. Tačiau, jeigu jūs ieškote tik gero džiovintuvo (pvz., už pigiau nei 50€), jų rekomendacijos nebūtinai bus tiek tikslios, kiek kitų, paprastų pirkėjų.

Būtent dėl to svarbu stebėti atsiliepimus parduotuvėse. Juos palieka suinteresuoti pirkėjai, kurie, taip pat, kaip ir jūs, galimai perka turėdami arba neturėdami daug žinių. Jie pasidalins savo patirtimi ir leis geriau suprasti, kuris pasirinkimas būtų taiklesnis. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto