Kaip išsiųsti siuntą iš Anglijos į Lietuvą?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų išlaidos būtų kuo mažesnės, kai siunčiate prekes tarptautiniu mastu, nepakenkiant paslaugų kokybei. Štai keletas būdų, kaip galite sutaupyti pinigų siunčiant prekes visame pasaulyje.

Sumažinkite pakuočių skaičių, kur galite

Kuo mažesnis jūsų siuntinys, tuo mažiau išleisite siuntimui. Didžiausia pakuočių mažinimo nauda yra aplinkai, tačiau tai neturėtų kainuoti jūsų paslaugos kokybės.

Siūlykite alternatyvius pristatymo variantus

Kai kuriems klientams gali neprireikti jų produktų skubiai, tad kodėl nepasiūlius jiems pigesnio pristatymo, parodant įvairius pristatymo variantus? Klientai įvertins, kad jiems bus pasiūlytas pasirinkimas, ir tai tikrai bus naudinga jūsų kišenei.

Siuntimas į aptarnavimo punktus

Siuntimas į aptarnavimo punktus, o ne tiesiai iki kliento durų, padės sutaupyti pinigų, taip pat suteiks klientams galimybę lanksčiai atsiimti pakuotes jiems patogesniu laiku.

Tarptautinis siuntimas

Ką galima ir ko negalima siųsti į užsienį? Kiekviena šalis turi savo įstatymus, reglamentuojančius tai, kas yra ir kas nepriimama per paštą. Jei prekės, kurias siunčiate tarptautiniu mastu, neatitinka muitinės taisyklių, jos bus laikomos muitinėje ir nepasieks paskirties vietos. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje negalite legaliai siųsti tokių produktų kaip pesticidai, degtukai ar užsienio loterijos bilietai. Taip pat negalite siųsti kvepalų ar aerozolių, tačiau juos galima siųsti naudojantis pašto siuntimo paslauga. Įsitikinkite, kad nuodugniai ištyrėte taisykles, galiojančias šalyse, kuriose norite plėsti savo verslą.

Ar į kainas turėčiau įtraukti siuntimo išlaidas?

Siuntimo išlaidų supratimas yra esminė sėkmingo verslo dalis. Tarptautinis siuntimas taip pat gali būti vienas brangiausių pardavimo internetu aspektų, o elektroninės prekybos įmonių dažnai daroma klaida – neįvertinamos bendros siuntimo išlaidos. Taigi, į kokius tarptautinio siuntimo tarifus reikia atsižvelgti? Tiesą sakant, jos skiriasi priklausomai nuo įvairių veiksnių, tačiau savo svetainėje turėtumėte turėti pristatymo išlaidų vadovą, kad klientų neapsunkintų netikėtai didelės siuntimo išlaidos. Arba nurodykite, kad galite sumažinti siuntimo išlaidas, jei vienoje siuntoje yra keli pirkiniai. Siuntos iš Anglijos gali kiek apsunkėti, norint tinkamai susitvarkyti muitinės formalumus, tačiau viską atliekant tinkamai, tai sunkumų nesukels.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto