Kaip nuimti priaugintus nagus namų sąlygomis?

Nuotr. iš klipshop.lt

Kaip ant mielių augantis natūralumo kultas neaplenkia ir grožio sektoriaus, išstumdamas tam tikras gana ilgą laiką vyravusias madas, pavyzdžiui, priaugintus nagus. Sutikite, ilgi nagai šiandien tikrai nėra mados tendencijų viršūnėje. Kas kita, jei nagai silpni, tačiau ir tam šiais laikais yra kitų priemonių nei priauginimas. Taigi, jei turite priaugintus nagus, bet jau norite su jais atsisveikinti, svarbu juos nuimti saugiai ir kruopščiai, kuo mažiau pakenkiant nago plokštelei.

Saugiausias variantas

Tikriausiai nenustebinsime pasakę, kad saugiausia bus, jei priaugintus nagus pašalins šios srities specialistas. Profesionalūs manikiūro meistrai turi reikalingą įrangą, priemones bei žinias, kuriomis naudodamiesi maksimaliai apsaugos natūralią nago plokštelę ir kruopščiai pašalins akrilines ar gelines priaugintų nagų plokšteles.

Visgi kartais dėl laiko ar finansinių išteklių stokos, o kartais dar dėl kitų priežasčių ieškoma alternatyvų priaugintų nagų pašalinimui specialisto kabinete. Tokiu atveju verta pasidomėti, kaip saugiai procedūrą atlikti namuose.

Kaip pašalinti priaugintus nagus namų sąlygomis?

Anot nagų priežiūros specialistų iš Klipshop.lt parduotuvės, jei renkatės variantą, kad priaugintus nagus bandysite nuimti patys namuose, svarbu žinoti, kokie nagai jums priauginti: akriliniai ar geliniai. Gelį pašalinti galite dviem būdais: dilde arba naudodami specialų tirpiklį, akrilo plokštelei nuimti reikės tirpiklio. 

Akrilinių nagų ir gelio šalinimas dilde

Puiku, jei jums pavyks akrilą ar gelį pašalinti darbuojantis dilde, tačiau atminkite, jog labai svarbu, kad nepažeistumėte savo natūralaus nago, tad geriausia iki pat jo plokštelės nedildyti. Viršutiniam sluoksniui naikinti rinkitės grubesnę, pavyzdžiui, 180 dildę, o tada imkite kiek švelnesnę – puikiai tiks 240. Pastaroji mažins riziką stipriau pažeisti nago plokštelę. 

Dildės nespauskite, dildykite tolygiai, švelniai. Jei nedrąsu, kad galite nudildyti daugiau, nei reikia, ploną bazės sluoksnį galite ir palikti – tai tikrai bus geriau nei per daug nudildytas nagas. Baigę dildyti galite nagą nušveisti poliruokliu, o pabaigoje nepamirškite kokybiškų priemonių nagų odelėms bei pačiam nagui pamaitinti – puikiai tiks, pavyzdžiui, specialus aliejus.

O jeigu ieškote specializuotų prekių nagams, visuomet rekomenduojame prekintis parduotuvėse, kuriose klientai gali palikti atsiliepimus. Taip sužinosite daugiau apie tam tikras prekes tiesiai iš klientų lūpų, bei galėsite filtruoti prekes pagal geriausius atsiliepimus. 

Priaugintų nagų šalinimas tirpikliu

Naudojant acetoną, specialų tirpiklį galima šalinti gelinius priaugintus nagus. Jei juos šalinsite tirpikliu, pirmiausia įsitikinkite, ar nagų priauginimui naudotos medžiagos yra tirpios. Tai padaryti galite susisiekę su nagų priauginimą atlikusia meistre. Priauginto nago šalinimui šiuo būdu jums reikės vatos tamponėlių, grubesnės dildės, folijos bei specialaus tirpiklio arba acetono. 

Pirmiausia nagus sušiauškite dilde. Tada vatos tamponėlį suvilgykite tirpikliu, dėkite ant nago, apvyniokite foliją – tai atlikite visiems nagams. Folija reikalinga tam, kad acetonas ar kita naudojama medžiaga neišgaruotų. Paprastai tenka palaikyti apie 10 minučių (jei naudosite acetoną, laiko gali prireikti kiek daugiau), bet tiksliam laikui sužinoti būtinai skaitykite informaciją ant priemonės pakuotės ar talpos. Jei norimo rezultato nepasiekėte, pakartokite procedūrą, tik vatos tamponėlius ir foliją laikykite trumpiau. Gelio likučius nuo nago pašalinkite naudodami medinę (!) manikiūro lazdelę. Dilde-poliruokliu nupoliruokite nago plokštelę ir patepkite ją bei odeles specialiu aliejumi.

Palepinkite natūralius savo nagus

Natūraliam nagui esant po priauginto nago plokštele jis silpnėja: praranda atsparumą išorės poveikiui, plonėja ir pan. Tad tikėtis, kad nuėmus priaugintą plokštelę jūsų nagai atrodys itin sveikai ir bus stiprūs, greičiausiai, nereikėtų. Tad ne mažiau svarbi užduotis – palepinti juos tinkamomis priemonėmis, kad greičiau sustiprėtų ir augtų sveiki. Naudokite drėkinamąjį bei maitinamąjį rankų kremą, kad nagai nesausėtų ir gautų vertingų medžiagų, taip pat įsigykite kokybiškų nagus stiprinančių priemonių, atlikite nagams skirtas vonelių procedūras.

Neišsigąskite, jei nuėmus priaugintus nagus jūsiškiai dar kurį laiką atrodys prastai – gali prireikti kelių mėnesių, kol jie atsigaus, sutvirtės, atgaus sveiką spalvą ir atrodys reprezentatyviai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto