Kaip pritaikyti savo odos priežiūros rutiną šiltesniems orams?

Ar jau pradėjai galvoti apie spindinčią ir švelnią odą, kuria galėsi džiaugtis šiltųjų sezonų metu?
Tada nepamiršk peržvelgti savo kremų ir kitų priemonių kolekcijos, kad tinkamos prekės padėtų ne tik apsisaugoti nuo saulės spindulių, bet ir susikurti tą nuostabų spindinčios odos įvaizdį.

Tinkamas veido kremas palaikys odos drėgmę

Jei rudenį ir žiemą rinkomės šiek tiek riebesnius kremus, kurie padėjo išlaikyti švelnią veido odą, dabar yra geriausias laikas ieškoti šiek tiek lengvesnių priemonių! Lengvesnė veido kremo konsistencija gali padėti užtikrinti ne tik pakankamą odos drėkinimą, bet ir gerai atrodyti po SPF priemonėmis.

Dalis žmonių net galvoja, kad pavasario ir vasaros metu nereikia naudoti veido kremo, tačiau tai yra netiesa (net ir tiems, kurie turi riebaluotą veidą odą)! Lengvesni veido kremai padeda drėkinti odą ir užtikrinti nuolatinį jos maitinimą. Tinkamai parinktas kremas taip pat gali pagerinti kolageno gamybą ar netgi užpildyti raukšles, kurioms įtakos gali turėti ir kenksmingi saulės spinduliai.

Vienas iš dažnai perkamų veido kremų vasarai yra Filorga Hydra Filler. Šiame veido kreme esanti hialurono rūgštis padės išlaikyti odos drėgmę net ir karščiausią dieną, todėl tikrai nesuklysi su tokiu pasirinkimu. Jeigu tave domina toks ingredientas kaip hialurono rūgštis, dar vienas puikus variantas būtų korėjietiškos veido priežiūros kremas iš Cosrx.

Išsirinkti naują veido kremą gali būti gana sudėtinga dėl didelės pasirinkimų įvairovės, todėl nepamiršk peržvelgti atsiliepimus ir pritaikyk priemonę prie savo odos tipo. Jeigu nori saugaus pasirinkimo, populiariausi veido kremai žinomais tapo ne be priežasties!

SPF taps geriausiu tavo draugu

Ar žinojai, kad yra įvairių tipų prekių, kurios gali padėti apsaugoti veido odą nuo kenksmingų saulės spindulių? Dabar gali rinktis iš paprastų (ir įprastų) veido kremų nuo saulės, gelių, makiažo bazių su SPF, purškiklių ir net pudrų! Dėl to svarbu žinoti pagrindines dermatologų rekomendacijas ir pasiruošti pavasario bei vasaros saulei.

Žinoma, nemažai priklauso ir nuo to, kiek laiko praleidi lauke. Jeigu šiais metais planuoji mėgautis šiluma ir saule, būtų naudinga savo kolekcijoje turėti priemonių su SPF 30 arba SPF 50. Daugelis kremų nuo saulės gali apsaugoti tiek nuo UVA, tiek nuo UVB spinduliuotės, kas padės išsaugoti jaunatvišką ir sveiką odą daugybę metų!

Dalis tokio tipo priemonių turi ir papildomos naudos, todėl visada pagalvok, ar negalėtum vienos prekės pritaikyti keliais būdais. Pavyzdžiui, Filorga priemonė UV-Bronze ne tik apsaugos odą su SPF 50, bet ir padės sulėtinti odos senėjimą bei suteikti odai drėkinimą. Tuo tarpu Uriage prekės ženklas turi SPF 15 rankų kremą, kuris gali padėti hiperpigmentaciją turintiems žmonėms. Dvigubą naudą suteikianti priemonė visada bus geras pirkinys, nes taip ne tik gali sutaupyti, bet ir palengvinsi savo odos priežiūros rutiną.

Dalis žmonių bando sumažinti naudojamų priemonių kiekį, todėl nestebina, kad naujausios odos priežiūros priemonės gali pataisyti kelias skirtingas odos problemas.

Jeigu dar nespėjai pritaikyti odos priežiūros priemonių šiltėjantiems orams, dabar tam yra pats geriausias laikas. Pavasario ir vasaros saulė gali pakenkti odai, todėl nepamiršk, kad dabar įvairiausio tipo priemonėse gali rasti naudingo SPF. Kam apsiriboti tik veido kremu su apsauga nuo saulės, jei pagelbėti gali ir makiažo pagrindai, pudros ar net lūpų balzamai!

Džiaukis saulėtomis dienomis be jokios baimės, tik nepamiršk ir savo veido odos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto