Kaip sukurti romantišką pasimatymo atmosferą, kad ji tau neatsispirtų?

Jeigu jums patinka kažkuri mergina, panelė ar moteris, tikriausiai drąsiai nersitės iš kailio, kad tik ją pradžiugintumėte ir nustebintumėte. Vienas iš būdų, kaip pasibelsti į jos širdį – būti romantišku. Vyrams dažniausiai užtenka tiesmukų ir ganėtinai paprastų signalų, tačiau dauguma moterų trokšta romantikos ir išskirtinio dėmesio bei pastangų. Įrodyti sau, kad galite tai padaryti ir sukurti – geras ženklas, todėl mokėti pasirūpinti romantiškomis akimirkomis yra naudingas įgūdis bei praktiškos žinios, kurias galėsite pritaikyti savo gyvenime. Kad patiktumėte moterims, štai jums keli patarimai, kaip sukurti romantišką pasimatymo atmosferą.

Pirmas žingsnis – atsiriboti nuo pašalinių dirgiklių

Labiausiai romantišką atmosferą panaikina ir gadina ne kas kito, o dirgikliai iš šalies. Daugiausiai romantiški momentai paprastai yra tie, kur galima maksimaliai atsipalaiduoti ir būti „čia ir dabar“. Dėl to verta išjungti telefonus, išjungti televizorių ar kompiuterį ir paleisti foninę muziką arba tiesiog pabūti dviese ir aplinką užpildyti pokalbiais bei juoku. Jeigu pavyks sukaustyti kito žmogaus dėmesį ir nekovoti su dirgikliai iš šono, romantiška nuotaika – garantuota.

Antras dalykas – kvapai, apšvietimas, garsai bei skonis

Nors daugiausiai darbo sutelksite ties vaizdine estetika ir tuo, kaip viskas atrodys, derėtų neignoruoti kitų pojūčių. Jie gali nulemti, kaip susiklostys tolesnė vakaro eiga bei kaip viskas atrodys visumoje. Uoslė, klausa ir skonis yra be galo svarbūs pojūčiai romantikoje, nes būtent su jų pagalba galima tiesiog išvaryti kitą žmogų iš proto. Gerąja prasme, aišku.
Pradėkime nuo kvapų. Galima įsigyti kvapų difuzorių, iškepti ką nors skanaus arba pasirinkti aromatinę žvakę. Pastarosios yra pigiausios ir jų galite įsigyti paspaudę čia. Malonūs aromatai padės atsipalaiduoti ir įsijausti į atmosferą.
Klausai stimuliuoti reikia parinkti gerą foninę muziką. Foninė muzika grodama netrukdo ir nedirgina, todėl čia geriausiai tinka džiazas, klasika arba bare dainuojami gyvi cover‘iai. Galiausiai turime skonį. Taigi, vertėtų pagaminti kažką skanaus arba pavaišinti antrąją pusę skania vakariene su desertu iš restorano. Sudėjus visa tai ir pritemdžius šviesas gausite idealiai romantišką startą.

Akių kontaktas bei pokalbis

Kartais pasitaiko tokių situacijų, kuomet žmogus įdeda labai daug darbo į aplinkos bei atmosferos ruošimą, tačiau pamiršta svarbiausią pasimatymo dalį – dviejų žmonių santykius. Reikėtų nepamiršti, kad pasimatymo esmė nėra tik žvakių šviesa, skanus maistas ir kiti panašūs dalykai. Iš tiesų tai svarbiausią vaidmenį vaidina judviejų bendravimas. Būtinai stenkitės išlaikyti akių kontaktą bei gyvą, linksmą pokalbį. Atsipalaiduoti turi ne tik kūnas, tačiau ir mintys.

Planas turi vesti į kulminaciją

Joks planavimas nėra geras, jeigu jo pabaigoje nebus kulminacijos. Taigi ir jūsų pasimatymas, tikriausiai, turėtų turėti savo „laimingą pabaigą“. Nesvarbu ar tai bus intymios akimirkos (kokiu atveju nepamirškite įsigyti apsauginių priemonių iš varle.lt), ar pasipiršite, ar ką nors padovanosite, ar kažkaip kitaip stengsitės nustebinti savo moterį. Esmė tokia, kad kulminacija turi įvykti ir ji turi vainikuoti viso vakaro eigą. Todėl būkite metodiški, bet pakankamai aiškiai susidėliokite veiksmus ir planus, kas turi vykti po ko. Natūralu, kad minučių tikslumu atitaikyti neįmanoma, tačiau jūs turėtumėte žinoti, link ko veda vakaras ir ką jūs norite nuveikti. Improvizuokite, bet tik tam tikrose ribose.

Nepalikite spragų

Kai kalbame apie spragas, turime omenyje tokius dalykus, kurie akimirksniu gali sužlugdyti romantiškus momentus. Aišku, daug kas čia priklauso nuo to, su kokiu žmogumi jūs esate, bet paprastai reikėtų ypatingai švariai susitvarkyti savo namus (jei vakaras namuose), pasirinkti švarius drabužius, išnešti šiukšles ir kitaip pasirūpinti tuo, kad aplinka būtų kuo arčiau idealios. Kitaip rizikuojate sugadinti puikius momentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto