Kaip supaprastinti apskaitos vykdymą?

Apskaitos vykdymas yra pakankamai specifinė sritis, su kuria susiduriama kiekvienoje įmonėje bei versle. Šiomis dienomis apskaita jau sunkiai įsivaizduojama be tam pritaikytų informacinių technologinių sprendimų. Didėjant duomenų kiekiui ir jų įvairovei, atsiranda poreikis tobulinti ir apskaitos vykdymo procesus, kurie padėtų dar labiau supaprastinti apskaitos duomenų apdorojimą.

Nepaisant to, jog tinkama programinė įranga leistų sutaupyti nemažai laiko, žmogiškųjų išteklių ir kartu užtikrintų žymiai sklandesnį informacijos apdorojimą, saugumą bei savalaikį jos perdavimą, kuris plečiantis veiklai bei didėjant pajamoms tampa itin svarbus, ne kiekvienas verslas naudojasi tokia galimybe.

Duomenų perdavimo svarba

Dalintis duomenimis pakankamai paprasta. Bent jau taip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau kiekvieną kartą reikia užtikrinti ne tik sėkmingą jų perdavimą, bet ir saugumą, reikiamą struktūrą bei formatą. Ne išimtis – apskaita, kurios duomenimis dalinamasi ne tik įmonės viduje, siekiant priimti atitinkamus sprendimus, įvertinti verslo būklę, bet ir su valstybinėmis institucijomis, kaip to reikalauja teisės aktai.

Pavyzdžiui, jau kuris laikas įstatymiškai reglamentuota, jog nuo 2016 metų, įmonės, galinčios pasigirti didesnėmis nei 700 tūkst. eurų grynosiomis pajamomis, turi būti pasiruošę šiuos duomenis teikti specialioje Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) parengtoje standartinėje rinkmenoje. Žinoma, nerimauti dėl to tikrai nereikėtų, kadangi šiam procesui yra sukurti specialūs technologiniai įrankiai, kurie leidžia visa tai atlikti vos kelių mygtukų paspaudimu.

Šiuolaikiniai apskaitos vykdymo įrankiai

Duomenų apskaitai naudojamos įvairiausios programos, kurios nuolat tobulinamos, jog teiktų galimybę dar labiau supaprastinti apskaitos procesą. Innoforce sukūrė įrankį, kuris leidžia vos kelių mygtukų paspaudimu sugeneruoti VMI teikiamą duomenų rinkmeną (tiesa, įrankis yra skirtas SAP sistemas naudojančioms įmonėms, bet rinkoje tikrai apstu įrankių, skirtų ir kitų gamintojų sistemoms). Jis yra visiškai saugus naudoti – duomenys nekeliauja į jokius išorinius šaltinius, todėl perdavimą atliksite ne tik patogiai, bet ir saugiai. Įrankis sukurtas taip, kad niekaip neįtakoja turimos sistemos, taigi pakeitus sistemos versiją, atlikus jos vystymą, įrankiu ir toliau bus galima naudotis praktiškai be jokių papildomų korekcijų. Šis įrankis leis užtikrinti sklandų rinkmenos pateikimą VMI ir pasirūpinti visų duomenų saugumu. Būtent pastarasis faktorius dažnu atveju tampa svarbiausiu kiekvienos įmonės ar verslo prioritetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto