Kaip sutaupyti perkant automobilį?

Tikriausiai sutiksite, kad šiais laikais be automobilio – kaip be rankų. Kasdienės kelionės į darbą, savaitgalių išvykos, net apsipirkimai neapsieina be asmeninės transporto priemonės. Stebint besikeičiančias rinkos tendencijas ir nuolat matant geriausius gamintojų pasiūlymus, kyla noras atsinaujinti net, jei vairuojate patikimą, mažai išlaidų reikalaujantį automobilį. Tačiau neretai kyla klausimas – kaip išleisti mažiau įsigyjant didelės vertės prekę?

Palyginkite rinkos kainas skirtinguose šaltiniuose

Neskubėkite pirkti pirmo apžiūrėto automobilio. Transporto priemonių pasirinkimas Lietuvoje tikrai yra gausus, todėl verta pasižvalgyti skirtingose vietose. Jei tiksliai žinote, kokios markės ir modelio automobilio ieškote, peržvelkite kainas internete. Pasistenkite peržiūrėti bent kelių skirtingų puslapių duomenis, tai padės jums realiau vertinti kainas fizinės prekybos vietose. Jei dar nenusprendėte, kokio automobilio ieškote, apsilankykite jų pardavimo aikštelėse. Pardavėjai dažnai specializuojasi tam tikros markės mašinų prekyboje, todėl čia galėsite adekvačiai įvertinti kainų tendencijas bei svyravimus. Gerai apgalvotą sprendimą galėsite priimti apžvelgę visus jums prieinamus šaltinius – taip pasirinksite ir jus tenkinančią kainą. Beje, jei renkatės automobilį iš salono, tikrai verta luktelėti sandėlio išpardavimų. Prabėgus didžiosioms metų šventėms, prekybininkai dažnai pradeda žiemos sezono išpardavimus, ne išimtis ir automobilininkai. Didieji sandėlio valymai garantuoja žemesnes gerų komplektacijų kainas ir efektyvų taupymą. Geriausių pasiūlymų nepraleiste sekdami naujienas automobilių salonų tinklalapiuose ar užsiprenumeravę jų naujienlaiškius.

Klauskite ekspertų patarimo

Tikrai nesuklysite, jei prieš įsigydami automobilį paklausite patyrusių meistrų nuomonės. Atsižvelgdami į jūsų poreikius jie gali patarti, kokios markės ir modelio automobilio derėtų žvalgytis, taip pat pakonsultuos, kiek gali kainuoti tokio automobilio detalės ir remonto darbai. Gera žinia ir tai, kad išsirinkę patinkančią transporto priemonę, galite užsiregistruoti meistro konsultacijai jūsų pasirinktame autoservise. Čia patyrę darbuotojai apžiūrės automobilį ir padės išvengti tolesnių, dažnai neplanuotų išlaidų sudėtingiems remonto darbams. Greito patarimo taip pat galite sulaukti ir socialiniuose tinkluose. Čia įsikūrę automobilistai mielai pasidalins savo patirtimi ir apsaugos jus nuo netinkamo pasirinkimo ar patars, į ką verta atkreipti dėmesį apžiūrint išsirinktos markės automobilius. Vadovaudamiesi turima informacija galėsite atmesti variantus, kurie reikalauja daugiau nei jums priimtina išlaidų ar neatitinka kitų kriterijų.

Įvertinkite savo pajamas ir galimus mokėjimo būdus

Žinoma, įsigyjant didelės vertės pirkinius, svarbus kriterijus yra ir jam skirtas biudžetas. Tad radę jums tinkantį variantą, pagalvokite, kaip už jį galėsite atsiskaityti. Jei jau kurį laiką taupote ir esate apsibrėžę konkrečią sumą, kurią išleisite naujos transporto priemonės įsigyjimui, galite atsiskaityti tiesiog bankiniu pavedimu – užtruksite vos kelias minutes. Tiesa, automobilio pirkimas ne visada būna iš anksto planuotas – kartais tokį sprendimą tenka priimti sugedus senajam. Tokiu atveju verta pasidomėti vartojimo paskolomis GENERAL FINANCING BANKE. Čia gausite lanksčias ir palankias sąlygas, kurios geriausiai atitiks jūsų lūkesčius bei leis mėgautis nauju automobiliu ir sklandžiomis kelionėmis be jokių rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*