Kalėdinės dovanos Jai: ką dovanoti per 2021 m. šventes?

Internetinis bričių moterų žurnalas „Glamour“ šiemet uždavė moterims klausimą: ką gi jos norėtų gauti Kalėdoms? Iš tiesų, kuomet renkame dovaną mamai, žmonai ar sesei, klausimų kyla kiek mažiau, tačiau jei dovaną renkame kolegei, bosei ar kaimynei, natūraliai atsiranda nežinomybė… Ką jos mėgsta? Ko nemėgsta? Ko joms reikėtų ir ko nereikėtų? Todėl šiandien pateikiame Jums populiariausius moterų atsakymus, kuriuos atskleidė „Glamour“.

Populiariausios dovanos 2021 metais

Nuomonės formuotojai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje dažnai mini įmonę „Dyson“. Tikriausiai daugelis jau esame matę „Dyson“ plaukų džiovintuvą, kuris plaukus išdžiovina taip, kad tiesiai iš vonios galėtume keliauti ant raudonojo kilimo. Būtent šis prietaisas ir pirmauja norų sąraše. Tiesa, ši dovanėlė tikrai nėra pigi, todėl verta pradėti taupyti jau dabar!
Antroje vietoje – kosmetika arba dovanų čekis jai įsigyti. Moterys supranta, kad kosmetika ir kvepalai – prabangos prekė, todėl gauti tokią dovaną – vienas malonumas. Taip pat geidžiama dovana – visažisto kursai. Tokia staigmena irgi pridedama šalia kosmetikos ir dovanų čekių jai įsigyti kategorijos.
Toliau – apatinis trikotažas, aksesuarai, pižama. Ši kategorija plati. Joje įskaičiuotos ir paprastos jaukios, šiltos, ir seksualios kašmyro ar šilko pluošto pižamos, naminės šlepetės. Taip pat aksesuarai, tokie kaip sužadėtuvių žiedas, kalėdinės rankų darbo dovanos moterims (pakabukai, papuošalai, sagės ir kt.), apatinis trikotažas, erotinės prekės ir t. t.

Šilko dovanos

Šilkas šiuolaikiniame pasaulyje vis labiau vertinamas. Moterys žino, kad geriausia suknelė – šilkinė, geriausia plaukų gumelė – šilkinė, geriausias pagalvės užvalkaliukas – taip pat iš šios medžiagos. Natūralus šilkas sugeria mažiau natūralios drėgmės iš jūsų odos ir plaukų nei medvilnė, todėl veido serumai ir kremai išliks ant Jūsų odos, o ne ant pagalvės.
Miegant ant šilkinio pagalvės užvalkalo, ilgainiui plaukai ir oda atgaus natūralų švytėjimą ir drėgmę, nepaliks veide įspaudų, o antibakterinės savybės neleis veistis dulkių erkutėms. Unikali šios medžiagos sudėtis palaiko puikią šilumos pusiausvyrą bei gerai praleidžia orą. O kalbant apie plaukus, šilkinės gumutės, kitaip nei kitos, nepalieka ruožo ant plaukų. Todėl šios smulkmenos – geriausios kalėdinės dovanos jai, tad nepraleiskite progos nudžiuginti svarbią, artimą damą.

Elektronine dovana apsidžiaugtų visi

Penktoje vietoje – elektroninės prekės. Nors elektronikos labiau geidžia vyrai, moterys irgi apsidžiaugtų gavusios naują telefoną, belaides ausines, planšetę, kompiuterį, išmanųjį laikrodį. Prie elektronikos prekių taip pat įskaičiuotos ir elektrinės erotinės prekės.

REK-18596

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video