Karantino reikalavimų pažeidimų sumažėjo

Nuotr. iš SAM archyvo

Švelnėjant karantino reikalavimams, praėjusią savaitę Mažeikių rajone beveik perpus sumažėjo administracinių teisenų, susijusių su karantino pažeidimais.

Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys informavo, kad praėjusią savaitę surašyti 4 administraciniai protokolai dėl karantino reikalavimų pažeidimų. Visi jie buvo susiję su situacijomis, kai policijos pareigūnai, gavę pranešimus apie keliamą triukšmą ir atvykę į vietą, užfiksuodavo daugiau kaip vieno šeimos ūkio kontaktus. Ankstesnę balandžio savaitę buvo surašyti 7 tokio pobūdžio protokolai.
Primename, kad karantino reikalavimų pažeidimai užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo 500 iki 1 500 eurų, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1 500 iki 6 000 eurų, pirmą kartą baudžiamam asmeniui skiriama pusė minimalios baudos.
Praėjusią savaitę šalyje policijos pareigūnai surašė 480 administracinio nusižengimo protokolų karantino reikalavimus pažeidusiems asmenims, 125 pažeidimai buvo nustatyti savaitgalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto