Karatė kovotojai neužleidžia pirmaujančių pozicijų

Dviejų Mažeikių karatė klubų atstovai iš turnyro Radviliškyje grįžo ne tik su medaliais, bet ir su prizais už gerą pasirodymą per 2022-ųjų sezoną.

});

Iš Radviliškio – medalių gausa

Daugiau kaip 200 karatė kovotojų, tarp kurių buvo ir Mažeikių karatė klubų „Danas“ bei „Žemaitis“ atstovai, dalyvavo Radviliškyje vykusiame atvirame WKF karatė turnyre „Rytų Kovotojas – 2023“. Turnyre nuo penkerių iki penkiolikos metų amžiaus sportininkai buvo suskirstyti į atskiras grupes, čia varžėsi tiek patirties turintys, tiek pradedantieji kovotojai.

Tarp mergaičių kata rungtyje savo amžiaus grupėje nugalėjo Saulė Dabrickaitė („Žemaitis“), antras vietas iškovojo trenerių Artūro Geriko ir Rolando Volkovo auklėtinės Barbora Budrytė ir Fausta Andrėkutė, bronzos medaliais pasidabino Vakarė Lėgaudaitė, Deimantė Jasaitė, Gaudrė Grigutytė, Veronika Bergaudaitė, Smiltė Galdikaitė ir Akvilė Gustytė, kumitė rungtyje nugalėtoja tapo F. Andrėkutė, sidabro...