Kasdien – po smurto tarp artimųjų tyrimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitės pradžioje kiekvieną dieną policijos pareigūnai Mažeikių rajone pradėdavo po vieną ikiteisminį tyrimą, susijusį su fizinio skausmo sukėlimu, – smurtautojų aukomis buvo artimi žmonės.

Pirmadienį į policiją kreipėsi 60-metė Kurmaičių gyventoja, kuri teigė, kad patyrė dešimčia metų vyresnio vyro smurtą. Nukentėjusioji į medikus dėl sužeidimų nesikreipė, jos vyras policijos nelaukė, paspruko ir šiuo metu yra ieškomas.
Antradienį, apie septintą valandą ryto, pranešimas apie smurtą tarp sugyventinių pareigūnus pasiekė iš namo Aukštaičių gatvėje. Nors buvo ankstyvas rytas, tačiau jau gerokai apgirtęs (2,14 promilės) 45-erių metų vyras sumušė taip pat neblaivią (0,83 promilės) 33-ejų metų sugyventinę, kuriai medikų pagalbos taip pat neprireikė.
Iki trečiadienio popietės kentusi anūko smurtą į policiją kreipėsi 83-ejų metų močiutė. Ji pranešė, kad nuo antradienio vakaro Pievėnuose prieš ją ranką kėlė 43-ejų metų anūkas. Atvykę pareigūnai vyriškį, kuriam buvo nustatytas 2,63 promilės girtumas, sulaikė ir uždarė į policijos areštinę. Senolei medikų pagalbos neprireikė.
Nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu, skaičius šiemet auga – pernai iki lapkričio jų buvo užregistruota 139, šiemet – 157. Šį spalį užregistruota 17 tokių nusikalstamų veikų (pernai – 6).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*