Keleivius po rajoną autobusai veš nemokamai

Nuotr. iš mazeikia.lt tinklalapio

Nuo rugpjūčio mėnesio visi keleiviai, vykstantys reguliaraus vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo autobusų maršrutais Mažeikių rajone, bus vežami nemokamai.
Savivaldybės taryba pritarė tokiai UAB „Mažeikių autobusų parkas“ iniciatyvai, kurios tikslas – mažinti automobilių išmetamų dujų taršą rajone.

Bendrovės direktorius Arvydas Šemeta teigė, kad apie tokią idėją buvo svarstoma ne vienus metus. Kai kurios šalies savivaldybės jau yra priėmusios tokius sprendimus, kitos ruošiasi tai padaryti.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Keleivius po rajoną autobusai veš nemokamai”

 1. vidas parašė:

  Kodėl negali “nemokamai” teikti paslaugas UAB “Mažeikių šilumos tinklai” , UAB “Mažeikių vandenys” ? Ir visi išrinktieji prabalsavo už “nemokamą” vežimą. Jūs , tikriausiai , patys didžiausi kvailiai . Mano nuomone , jei norite gauti daugiausia naudos , turite balsuoti , kad “nemokamai” dujas tiektų UAB “Saurida”. Dabar už tokį balsavimą didžiausią naudą,tikriausiai , gaus partijos Tvarka ir teisingumas elitas.Labai jau pigūs arba d….. , tikriausiai ,dabartiniai tarybos nariai . Tokiam vienam iš jų davei porą agurkų ir balsuos , tikriausiai, taip , kaip reikia :)

 2. vietinis parašė:

  Autobusų reisų daugės tik tuo atveju jei automobilių savininkai atsisakys blogo įpročio važinėtis po vieną.Tarybos ir administracijos priimtas sprendimas susietas su gamtos tausojimu ir kamščių mažinimu.Suprantama,kad pripratimas yra bjauresnis už prigimimą,bet pabandyti vertą pasijudinant labiau.

 3. Anonimas parašė:

  Visų pirma reiktų daugiau maršrutų padaryti pavyzdžiui kaip į sodus Pušynas šilas ar papartis nes 2 reisai per dieną juokinga vesir nemokamai o ten kur yra žmonių kurie ne vairuojantys autobusas būtų labai gerai nors minimum 4 sykius per dieną…

  1. As parašė:

   Atsipeikek..du kartus vaziuoja ir tai tik po 3 zmones teveza kai prades zmones vazinet tada gal ir padaris daugiau reisu..ce tau ne taksi kad kada nori tada vaziuoji..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*