Kelio į gimtuosius Mažeikius krepšininkai neužmiršta

Po dvidešimties metų į Senamiesčio parką susirinkę komandos nariai turėjo ką prisiminti. Nuotrauka iš komandos archyvo

Tokios susigyvenusios kartos, kuri po Mažeikių sporto mokyklos baigimo kasmet susirinktų pabendrauti, krepšininkų treneris Vidmantas Bertys teigia neturėjęs.
Neseniai buvę Sporto mokyklos mokiniai suvažiavo į susitikimą po dvidešimties metų.

1981 ir 1982 metais gimusių krepšininkų komandą treneris surinko nuo ketvirtos klasės. Tada nebuvo socialinių tinklų, apie internetą daugelis galėjo tik pasvajoti, todėl treneriui teko vaikščioti po mokyklas, iš mokytojų ir trenerių gaudyti informaciją apie gerus duomenis turinčius vaikus.
„Andrius Mažutis, Osvaldas Mačernis, Darius Pakamanis, Audrius Čiapas, Mindaugas Statkus, kapitonas Mindaugas Mačius – tai žaidėjai, kurie vėliau ne tik atstovavo reprezentacinei mūsų miesto komandai – jie žaidė ir mūsų šalies, ir užsienio klubuose.
Tai buvo gera karta, susibūrė galinga komanda, be to, ji turėjo Andrių Mažutį – nors šis žaidėjas nepasižymėjo fiziniais duomenimis, jo metimas nebuvo itin pasakiškas, tačiau kovotojo dvasia iš jo liejosi per kraštus, jis užvesdavo komandą. O kai reikėjo pataikyti, ir pataikydavo“, – prisimena V. Bertys, tris darbo dešimtmečius atidavęs Sporto mokyklai.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto