Kelvinas Brockas: „Išlieka tik stipriausieji“

Kelvinas BROCKAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

– Amžius, nuo kelerių metų pradėjai žaisti krepšinį, kaip atsiradai „Mažeikiuose“?
– Man 25-eri metai, krepšinį pradėjau žaisti vėlokai, būdamas keturiolikos metų. Karjera – kaip ir daugelio amerikiečių: vidurinė mokykla, po to Ilinojaus universitetas. Europoje karjerą pradėjau Vokietijoje, kur praleidau dvejus metus, šiais metais bandžiau įsitvirtinti arčiau namų – Kanadoje, žaidžiau apie mėnesį, tačiau vėliau gavau pakvietimą į Mažeikius.
– Kokia stiprioji ir kokia silpnoji Tavo asmeninio žaidimo pusės?
– Stipriąja savo žaidimo puse laikau tai, kad, išeidamas į aikštelę nuo atsarginių suolelio, įnešu į komandos žaidimą daug energijos. Taip pat laikau save geru kovotoju dėl atšokusių kamuolių bei ne prastu gynėju. Silpnoji pusė – tritaškiai metimai.
– Koks Tavo asmeninis rezultatyvumo rekordas?
– Kiek atsimenu, būdamas septyniolikos metų, mokyklos varžybose per vienerias rungtynes pelniau 34 taškus.
– Įsimintiniausios rungtynės – nebūtinai tos, kuriose pats dalyvavai?
– Įsimintiniausios kol kas varžybos per trumpą mano karjerą – dvikova universitetų pirmenybėse su Arizonos universitetu. Abi komandos žaidėme tarp aštuonių stipriausių ekipų, likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos, mes atsilikome penkiolikos taškų skirtumu. Per trumpą laiką sužaidėme fantastiškai: ne tik išlyginome rezultatą, bet ir iškovojome pergalę. Tokie momentai ir rungtynės ilgam įstringa į atmintį. (Apie tai, kad žaidėjui buvo svarbus žaidimas universitete, liudija ir viena iš tatuiruočių „Čikaga geriausia 25“. Šis skaičius rodo jo marškinėlių numerį Čikagos komandoje – V. S.)
– Ką manai apie teisėjus ir sirgalius?
– Teisėjai pas jus kartais leidžia žaisti ypač kietai, vyriškai, kartais švilpia vos prisilietus. Tačiau iš principo tai man netrukdo, žaisti galima.
Visada patinka žaisti, kai tave palaiko sirgaliai. Per pirmąsias rungtynes kol kas nenusivyliau, ypač patiko vaikų iš balkono palaikymas.
– Didžiausią įspūdį palikęs žaidėjas ir komanda?
– Na čia jau ir taip aišku – Maiklas Džordanas ir Čikagos „Bulls“.
– Koks Tavo valgiaraštis sezono metu ir kokie valgiai mėgstamiausi, kai nerungtyniauji?
– Atsakysiu tik vienu žodžiu – pica. Ją valgau ir sezono, ir ne sezono metu.
– Tavo požiūris į alkoholį…
– Nematau nieko blogo, jeigu po svarbių ir atkaklių varžybų kartais išlenkiamas bokalas kitas alaus…
– Šeiminė padėtis, automobilis, augintinis…
– Esu vienas, nei katės, nei šuns nelaikau, kadangi beveik nebūnu namuose, savo automobilio neturiu, naudojuosi tėvų visureigiu „Lexus“.
– Kokie Tavo asmeniniai planai šiam sezonui? Prognozės – kokią vietą užims komanda?
– Noriu padėti komandai kuo galėdamas, kad bet kokiais būdais laimėtume Nacionalinės krepšinio lygos čempionatą. (Iš kelių turimų tatuiruočių viena rodo, kokį tikslą Kelvinas turi: krepšinio kamuolys ir žodžiai „Išlieka tik stipriausieji“.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto