Ketinama demontuoti rusų armiją šlovinančius simbolius

Autorės nuotrauka

Ketvirtadienį posėdžiavusi Laisvės kovų įamžinimo komisija nusprendė kreiptis į Mažeikių rajono savivaldybės administraciją, kad kuo skubiau būtų išspręstas klausimas dėl rusų armiją šlovinančių simbolių miesto senamiestyje.

Komisija pasisakė už tai, kad nedelsiant būtų demontuojamos patrankos, sovietų raudonos žvaigždės bei su klaidinančiu įrašu sumontuota lenta. Taip pat protokoliniu įrašu kreiptasi į administraciją, kad būtų apskaičiuota sąmata, kiek gali kainuoti obelisko demontavimas ir žuvusių karių laidojimo vietos sutvarkymas.
Laisvės kovų įamžinimo komisija ragina rajono valdžią nedelsti ir imtis veiksmų kuo skubiau. Neradus finansavimo galimybės savivaldybės biudžeto lėšomis, siūloma ieškoti rėmėjų, kad kuo skubiau būtų išspręstas šiuo metu, kai vyksta karas Ukrainoje, be galo opus klausimas.

Nuotr. iš redakcijos archyvo

3 Atsakymai į “Ketinama demontuoti rusų armiją šlovinančius simbolius”

  1. Rimas Čejauskas parašė:

    kai sumastysit demontuoti patrankas, praneškit, aš jas galiu savo lėšomis pats jas išsivešt ir taip jūs padaryti laimingais

  2. Anonimas parašė:

    Gal pagilinkit istorijos žinias, juokinga, čia mūsų istorija, karas vyksta dabar, tai dabartiniai analogiški projektai būtų smerktini, jei jie būtų.

  3. Jonas parašė:

    Rusų ar Tarybinės armijos? Čia du visiškai skirtingi dalykai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto