Keturiolikmečiai laimėjo kalėdinio turnyro sidabrą

Komandos į Mažeikius suvažiavo dviem dienoms. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Jau kelintus metus iš eilės Mažeikių Sporto mokykla organizuoja kalėdinį futbolo turnyrą keturiolikmečiams, kuris šiemet sutapo su Tarptautine futbolo diena. Dviem dienoms į svečius pas mažeikiškius, kurie turnyrui subūrė dvi ekipas, šiemet atvyko šešios komandos. Buvo žaidžiama ratų sistema, penki prieš penkis vieną dvidešimt penkių minučių kėlinuką.

Sėkmė šįkart lydėjo Mažeikių sporto mokyklos pirmąją ekipą, kuri pirmąją turnyro dieną rezultatu 5:0 įveikė antrąją mūsų miesto komandą, 3:1 nugalėjo Klaipėdos Futbolo akademiją bei 4:2 privertė pasiduoti „FK Šilutė“ bendraamžius. Paskutines pirmosios dienos rungtynes Nerijaus Gudaičio auklėtiniai sužaidė lygiosiomis 2:2 su bronzą turnyre iškovojusiu Utenos „FK Vilkai“.
Antrąją dieną mažeikiškiai tęsė pergalių seriją: rezultatais 2:0 ir 1:0 palaužė Vilniaus „Žalgirį“ ir Šiaulių Futbolo akademiją. Taip jau sutapo, kad paskutinės turnyro rungtynės tarp mažeikiškių ir Klaipėdos futbolo sąjungos auklėtinių tapo lemiamos kovoje dėl turnyro nugalėtojo vardo. Atkaklioje dvikovoje mūsų Sporto mokyklos atstovai 0:1 nusileido varžovams ir iškovojo turnyre antrąją vietą.
Antroji mažeikiškių komanda, tik vienerias rungtynes sužaidusi lygiosiomis 2:2 su šiauliečiais, liko aštunta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto