Kino teatrui Mažeikiuose įjungta žalia šviesa

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybės taryba leido Mažeikių kultūros centrui viešojo konkurso būdu išnuomoti mažąją salę kino filmams demonstruoti. Sprendimas gimė savivaldai sulaukus verslininkų pageidavimų teikti tokias paslaugas.
Svarstant šį klausimą, netrūko diskusijų, pasigirdo siūlymų, kad tokio verslo galėtų imtis ir pats Kultūros centras.

Yra norinčiųjų ir demonstruoti, ir žiūrėti

„Santarvė“ dar prieš keletą mėnesių rašė apie tai, kad atsirado verslininkų, norinčių Mažeikiuose kurti profesionalų kino teatrą.
Savivaldybės meras Antanas Tenys to neneigė – sulaukęs ne vieno pasiūlymo. Ir visi potencialūs tokios paslaugos tiekėjai yra nusitaikę į Kultūros centro patalpas, tiksliau – į mažąją salę.
Meras teigė ne iš vieno mažeikiškio girdėjęs nuomonių, kad Mažeikiams reikia profesionalaus kino teatro. Jis žinąs žmonių, kurie pasižiūrėti filmų važiuoja ir į Klaipėdą, ir į Šiaulius.

Numatys konkurso sąlygose

A. Tenys, kai komitetų ir Tarybos posėdžiuose buvo svarstomas klausimas, ar leisti Kultūros centrui nuomoti patalpas filmams demonstruoti, nuramino politikus: patalpų nuomotojas bus pasirinktas viešojo konkurso būdu, – tai yra tas, kuris atitiks visas konkurso sąlygas.
Kultūros centro direktorius Raimondas Radavičius taip pat patikino, kad patalpos nebus išnuomotos bet kam.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

11 Atsakymų į “Kino teatrui Mažeikiuose įjungta žalia šviesa”

 1. parašė:

  Pritariu @Alioša nuomonei. Niekas neis tik filmo žiūrėti, t.y. eis, be ne tiek, kad išlaikytų kino teatrą. Žmonės į Šiaulius ar Klaipėdą važiuoja pramogų: į kavinę, į vaikų žaidimų kambarius, apsipirkti, taip pat pakeisti aplinką. Gi mes neturime čia jokių pramogų be boulingo. Mieli verslininkai, padarykite pramogų centrą, tai pas mus važiuos iš Kkaipėdos ar Šiaulių. Vienišas kino teatras yra tiesiog pasmerktas mirti dar negimęs :(

 2. Alioša parašė:

  Kino teatras Mažeikiuose? Nesvarbu jokia filmų kokybė, turi būti ir atitnkama infrastruktūra, pramogos ir poilsis vienoje vietoje. Dinozaurų laikai, kai žiūrėdavome tik kiną baigėsi. Jei kinas tiktų verslui, tai jis jau seniai Mažeikiuose būtų atgaivintas, be kvailos politikų malonės.

 3. Komentatorius parašė:

  Aš puikiai suprantu, kad po pozityvaus mąstymo kursų galima visus mokyti galvoti pozityviai, kad pavyks,kad pasiseks, tik nerrikia pamiršti, kad tai yra verslas ir pinigai. O tam reikalui reikia daugiau nei galvojimo, kad viskas bus gerai. Nes filmai kainuoja, slaės išlaikymas irgi, technika kainuoja.

 4. Vardas parašė:

  Su salyga kad tai bus siuolaikiskas kino teatras su naujais filmais . kitu atveju niekas neis. bus kaip su paskutiniu pries desimtmecius 2 zmones salej .

 5. Algirdas parašė:

  Kino teatrui bus įjungta žalia šviesa, kai atsiras finansavimas. KC mažoji salė tam netinka ir taI jau išbandė. Politikai apsimeta geručiais, o kino Mažeikiuose greitai nesitikėkime

 6. Hm parašė:

  Mane labai stebina toks zmoniu blogas nusiteikimas,kad neverta,uzsidarys ir pan,lyg patys butume pasmerke tam.Gal pagaliau pradekime mastyti viska pozityviai,ieskant,darant,net ir kalbant miesto,salies ir aplinkiniu zmoniu labui.Juk viskas prasideda nuo musu paciu,gal uztenka to negatyvo musu miestui ir saliai… Pirmyn Mazeikiai! Pirmyn Lietuva!

 7. lolas parašė:

  Apie norą rengti kino teatrą meras kažkaip yra girdėjęs, o apie duobėtus kiemus matyt nei žino, nei jų matė…

 8. Komentatorius parašė:

  Bus sėkmingas kino teatras pirmus du mėnesius, po to tyliai užsidarys, arba rodys filmus iš torrentų parsiųstus, nes elementariai bus per brangu jį išlaikyti.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Musu seima ir musu visi pazistami visada vaziuojam arba i Klaipeda arba i Siaulius. Butu labai labai gerai tureti Mazeikiuose normalia vieta filmamas ziureti.

 10. zemaitis :) parašė:

  nu nieko rinkimai artes vel prades svaigt valdziazmogei apie sporto Arenas ir medienos klasterius :)

 11. Kam mulkinti žmones parašė:

  Žalia šviesa bus, kai prasidės realūs darbai, o ne pažadai… sporto arenai irgi žalią šviesą uždegė, bet jau antrus metus plynas laukas stovi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto